Maksymalny poziom komfortu i obsługi czeka na graczy z Polski u bukmachera Mostbet, gdzie zawsze możesz obstawiać zakłady sportowe lub grać w kasynie online. Aktywnie pracujemy nad poszerzeniem oferty gier w kasynie internetowym Mostbet, a także zapewnieniem wysokich kursów, różnorodnych gier, różnych bonusów i promocji, darmowych zakładów, darmowych spinów i szybkich wypłat. A wygodna aplikacja mobilna nie pozwoli Ci rozstać się z ulubioną grą nawet na minutę!

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Zamknij menu

Aktualności

Komunikat ws. 30.05

27 maja 2024 Komunikat ws. 30.05

Drodzy Rodzice i Uczniowie, Informujemy, że dnia 30.05 (czwartek) zajęcia w Szkole Rysunku Zalubowski nie odbywają się. Biuro tego dnia jest nieczynne. Życzymy wszystkim Uczniom, ich rodzinom i sympatykom Szkoły udanego wypoczynku!

Intensywny Kurs Rysunku – Czerwiec

30 kwietnia 2024 Intensywny Kurs Rysunku – Czerwiec

Intensywny kurs rysunku – edycja czerwcowa 2024 Zapraszamy na kolejny w tym roku Kurs Intensywny! Rekrutacja na studia zbliża się wielkimi krokami, a Szkoła Rysunku Zalubowski zaprasza wszystkich kandydatów do ostatnich wspólnych przygotowań. CO TO JEST KURS INTENSYWNY? Kurs intensywny to 35-godzinne, pięciodniowe warsztaty rysunkowo-malarskie oraz konsultacje dotyczące układania, uzupełniania i przygotowania teczek i portfolio. […]

Komunikat ws. przerwy majowej

29 kwietnia 2024 Komunikat ws. przerwy majowej

Przerwa majowa w Szkole Rysunku Zalubowski Informujemy, że przerwa majowa w Szkole trwa od środy (01.05) do piątku (03.05), z czwartkiem włącznie. W tych dniach nie odbywają się zajęcia rysunku. Wracamy z zajęciami 04.05 (sobota). Życzymy wszystkim Uczniom, ich rodzinom i sympatykom Szkoły udanego wypoczynku!

Skrócony Kurs Rzeźby

26 kwietnia 2024 Skrócony Kurs Rzeźby

Rzeźba – Kurs przygotowawczy do liceum plastycznego Serdecznie zapraszamy wszystkich kandydatów do liceów plastycznych na nasz nowy SKRÓCONY KURS RZEŹBY! Kurs zaprojektowany jest specjalnie dla osób, które potrzebują pomocy w przygotowaniu się do egzaminu z kompozycji przestrzennej, kandydujących w tym lub przyszłym roku do liceów plastycznych. TERMIN: 12.05, 19.05, 26.05 (niedziela)GODZINA: 10:00-13:00LOKALIZAJCA: Szkoła Rysunku Zalubowski, […]

Marcowy Rysunek Miesiąca

10 kwietnia 2024 Marcowy Rysunek Miesiąca

Marcowy rysunek miesiąca w wykonaniu Mileny Lis W marcu nagradzamy tytułem Rysunku Miesiąca pracę Mileny Lis (11) z Salwatorskiej filii Szkoły! Praca powstała na zajęciach, podczas lekcji o koloryzmie. Milena, mimo młodego wieku, prowadzi niezwykle dojrzały szkicownik, do którego z chęcią zaglądamy! Gratulujemy pięknej pracy! Nagrodę dla artystki w postaci zestawu kredek i szkicownika przygotował […]

Komunikat ws. przerwy Wielkanocnej

28 marca 2024 Komunikat ws. przerwy Wielkanocnej

Przerwa Świąteczna w Szkole Rysunku Zalubowski Informujemy, że przerwa świąteczna w Szkole trwa od czwartku (28.03) do poniedziałku (01.04). W tych dniach nie odbywają się zajęcia rysunku. Wracamy z zajęciami 02.04 (wtorek). Życzymy wszystkim Uczniom, ich rodzinom i sympatykom Szkoły udanego wypoczynku!

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 10:00-18:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę