Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Zamknij menu

Aktualności

Marcowy rysunek miesiąca

31 marca 2023 Marcowy rysunek miesiąca

Marcowy rysunek miesiąca w wykonaniu Matuesz Jęsiek Prezentujemy marcowy rysunek miesiąca. Praca w wykonaniu Mateusz Jęsiek z grupy młodzieżowej w Olkuszu.Świetna kreska – brawo! W najbliższym czasie dla Autora rysunku przekażemy nagrodę od naszego Super Partnera – Royal Talens Poland.

Wystawa komiksu Zosi Bębenek

21 marca 2023 Wystawa komiksu Zosi Bębenek

Wystawa autorskiego komiksu Zosi Bębenek – Vanilia planet Do 30 marca w Galerii Gablotki, Bibliotece Nauk o Sztuce w Krakowie na ul. Podbrzezie 3 (I piętro) można obejrzeć wystawę naszej uzdolnionej graficzki – Zosi Bębenek. Wystawa prezentuje autorski komiks artystki pt. Vanilia planet, wykonany w ramach dyplomu licencjackiego na kierunku Grafika. Dyplom otrzymał wyróżnienie.

Środy z kadrą – Kinga Lewińska

15 marca 2023 Środy z kadrą – Kinga Lewińska

ŚRODY Z KADRĄ. KINGA LEWIŃSKA – ASYSTENTKA KURSU DLA DZIECI Kinga była zwyciężczynią Rysunku Roku 2021/22. Od jakiegoś czasu Kingę można spotkać w grupach dziecięcych w Krakowie oraz w Wieliczce w roli asystentki kursu rysunku. Kinga jest uczennicą klasy artystycznej w Liceum Ogólnokształcącym. Przygodę z rysunkiem w Szkole Rysunku Zalubowski rozpoczęła w wieku 13 lat. […]

Otwieramy filię w Wadowicach!

3 marca 2023 Otwieramy filię w Wadowicach!

Otwieramy zajęcia rysunku w nowej filii w Wadowicach Otwieramy kolejną nową filię!Tym razem ruszamy z zajęciami rysunku w Wadowicach – w Szkole Podstawowej nr 5 im. Mikołaja Kopernika!Zajęcia będą skierowane dla dzieci w wieku 6-12 lat oraz młodzieży od 13 do 15 lat. Podczas zajęć zrealizujemy jeden z tematów naszego całorocznego programu zajęć, kreatywnie spędzając […]

Lutowy rysunek miesiąca

1 marca 2023 Lutowy rysunek miesiąca

Lutowy rysunek miesiąca autorstwa Amelii Strączek Rysunek miesiąca wygrywa Amelia Strączek z klasy artystycznej w Krakowie. Z tej okazji pokazujemy parę innych prac z jej szkicownika. Gratulujemy, a niebawem przekażemy nagrodę od naszego Super Partnera – Royal Talens Poland.Amelia lubi tworzyć komiksy, napisy, animacje i ilustracje ze swojego życia. Jej zajawką jest używanie spreju, tuszów, […]

Środy z kadrą – Ola Chryc

15 lutego 2023 Środy z kadrą – Ola Chryc

ŚRODY Z KADRĄ. ALEKSANDRA CHRYC – ASYSTENTKA KURSU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Wracamy do cyklu Środy z kadrą, aby przedstawić kolejną osobę z naszego zespołu. Oto Aleksandra Chryc – asystentka kursu dla dzieci i młodzieży!Urodzona w 2005 roku. Uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Myślenicach. Od 2020 roku chodzi do klasy artystycznej Szkoły Rysunku Zalubowski. Obecnie […]

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 10:00-18:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę