Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Zamknij menu

Aktualności

Czerwcowy rysunek miesiąca

1 lipca 2022 Czerwcowy rysunek miesiąca

Czerwcowy rysunek miesiąca autorstwa Aleksandry Roman Tym razem, w ramach cyklu rysunek miesiąca, chcemy wyróżnić pracę z młodszych grup wiekowych. Te piękne różnokolorowe żuki wykonała 11,5 letnia Aleksandra Roman z filii w Bochni. Gratulujemy! A już za miesiąc ogłosimy, który rysunek zostanie uznany najlepszą pracą roku szkolnego 21/22.

Open Call: The Rabbit Hole

21 czerwca 2022 Open Call: The Rabbit Hole

Open Call : The Rabbit Hole Zespół FANGA – współzałożycielką jest nauczycielka Ewelina Galla – poszukuje komiksów i ilustracji nawiązujących swoją treścią do tytułu The Rabbit Hole. Open Call: The Rabbit HoleZaczęło się niewinnie. Przykuło uwagę, zatrzymało na dłużej, wciągnęło. Mijają kolejne godziny, dni, miesiące? Robisz to regularnie, nie możesz przestać o tym myśleć. W […]

Godziny otwarcia Biura w okresie wakacji

17 czerwca 2022 Godziny otwarcia Biura w okresie wakacji

ZMIANA GODZIN FUNKCJONOWANIA BIURA NA OKRES WAKACJI 2022 Uprzejmie informujemy, że od dnia 20.06.2022 r. do 31.08.2022 r. Biuro Szkoły funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 pod trzema numerami telefonu: 502 027 408533 168 364574 775 333W przypadku nie dodzwonienia się na główny numer Szkoły prosimy o połączenie telefoniczne na któreś z wyżej […]

Wystawa dyplomowa Dominiki Popiołek

17 czerwca 2022 Wystawa dyplomowa Dominiki Popiołek

Wystawa dyplomowa nauczycielki Szkoły – Dominiki Popiołek W najbliższy wtorek (21.06) o godz. 20 w Galeria 2 Światy odbędzie się wernisaż wystawy dyplomowej naszej nauczycielki Dominiki Popiołek. „P r z o d k o w i e – P o t o m k o w i e” to cykl 13 fotografii żelatynowo-srebrowych wykonanych przy […]

Wyniki rekrutacji do szkoły plastycznej

15 czerwca 2022 Wyniki rekrutacji do szkoły plastycznej

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH OSÓB DO SZKOŁY PLASTYCZNEJ 2022/2023 Wspaniałe wieści! Siedmioro naszych uczniów dostało się do liceum plastycznego w Krakowie. Pękamy z dumy! Gratulujemy i życzymy powodzenia.Lista przyjętych osób – Zespół Państwowych Szkół Plastycznych w Krakowie:Maria CapińskaBartłomiej BurzakMaja PliszkaWojciech KrzywickiOliwia NowakAlicja LudwinEmilia Zimna

21 | CRACOW ART WEEK

9 czerwca 2022 21 | CRACOW ART WEEK

21 | CRACOW ART WEEK Serdecznie zapraszamy na wystawę prac naszych nauczycieli – 21. Wystawa organizowana w ramach Cracow Art Week KRAKERS 2022. Artyści:Jagoda Czarnowska | Kinga Dusik-Węgrzyn | Ewelina Galla | Paulina Kędzior | Anna Khachatryan | Weronika Kozik | Kinga Lewińska | Łukasz Maciaszkiewicz | Wojciech Osielczak | Paulina Ostafin | Wojtek Piechoński […]

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 08:00-16:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę