Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Zamknij menu

Aktualności

Listopadowy rysunek miesiąca

2 grudnia 2022 Listopadowy rysunek miesiąca

Listopadowy rysunek miesiąca autorstwa Zosi Koźbiał Kubistyczna praca inspirowana stylem Pabla Picasso otrzymuje nagrodę rysunku miesiąca. Gratulujemy Autorce, Zosi Koźbiał! Aż miło patrzeć, jak Zosia z każdym miesiącem rozwija swój warsztat rysunkowy. Autorka dostanie upominek od Super Partnera Szkoły – Royal Talens Poland.

Środy z kadrą – Magdalena Daniec

1 grudnia 2022 Środy z kadrą – Magdalena Daniec

ŚRODY Z KADRĄ. MAGDALENA DANIEC – NAUCZYCIELKA RYSUNKU W ramach cyklu Środy z Kadrą prezentujemy kolejną nową nauczycielkę naszej Szkoły. Oto Magdalena Daniec – nauczycielka rysunku. Część z Was może kojarzyć twórczość Magdy z wystawy organizowanej w ramach Krakersa dwa lata temu w filii w Krakowie na ul. Berka Joselewicza 21/2. Kto nie widział prac […]

Dyplom Eweliny Galli

15 listopada 2022 Dyplom Eweliny Galli

Dyplom nauczycielki Eweliny Galli Kolejna wspaniała wiadomość! Nasza wieloletnia nauczycielka – Ewelina Galla – obroniła się na Wydziale Grafiki w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie! Dyplom był realizowany w Pracowni Rysunku Narracyjnego pod okiem promotora dr Jakuba Woynarowskiego. Księżyc z blachy to oniryczna podróż przez tajemnicze zakamarki krainy z dzieciństwa autorki, dawnego, pierwszego osiedla, na […]

Komunikat ws. zajęć 11.11 i 12.11

10 listopada 2022 Komunikat ws. zajęć 11.11 i 12.11

Komunikat ws. zajęć w dniach 11.11 i 12.11 Przypominamy, że z okazji Dnia Niepodległości (11.11.) Szkoła jest zamknięta – zajęcia rysunku nie odbędą się tego dnia. Sobotnie grupy mają normalnie zajęcia w dniu 12.11. według harmonogramu. autorka pracy: Daria Kaczanowska (Myślenice)

Otwarcie wystawy w Wieliczce

8 listopada 2022 Otwarcie wystawy w Wieliczce

Otwarcie wystawy prac uczniów w Solnym Mieście Wczoraj oficjalnie otworzyliśmy wystawę prac naszych uczniów w Wieliczce! W trakcie trwania wernisażu wyróżniliśmy rysunki Patryka Kucharskiego – wieloletniego ucznia Szkoły oraz zwycięzcę ostatniego rysunku miesiąca. Patryk otrzymał w nagrodę upominek przygotowany przez Super Partnera Szkoły oraz wydarzenia – Royal Talens Poland. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność! Przypominamy, […]

Październikowy rysunek miesiąca

2 listopada 2022 Październikowy rysunek miesiąca

Październikowy rysunek miesiąca w wykonaniu Patryka Kucharskiego Oto rysunek miesiąca w wykonaniu Patryka Kucharskiego (filia: Wieliczka, grupa 13-15 lat). Patryk ma tylko 14 lat (!), a robi takie cuda. Jego pozostałe prace oraz innych naszych zdolnych uczniów będzie można zobaczyć na żywo już w najbliższy poniedziałek o godz. 15 w Solnym Mieście – Wystawa Prac […]

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 10:00-18:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę