Szkoła rysunku, kurs rysunku

Szkoła rysunku, kurs rysunku

Zamknij menu

Aktualności

Nowa lokalizacja w Krakowie

26 sierpnia 2020 Nowa lokalizacja w Krakowie

Nowa lokalizacja krakowskiej filii Szanowni Państwo, informujemy, iż od września zajęcia w krakowskiej filii Szkoły zmieniają swoją lokalizację z ul. Kącik 9 na ul. Berka Joselewicza 21/2 na 2 piętrze, budynek naprzeciwko sklepu Biedronka. Zapraszamy na zajęcia!

Zapisy na rok szkolny 2020/21

18 sierpnia 2020 Zapisy na rok szkolny 2020/21

Zapisy na rok szkolny 2020/21 Zapraszamy do zgłaszania uczestników na zajęcia rysunku w roku szkolnym 2020/21. Mając na uwadze komfort pracy uczniów, a także obowiązujące procedury sanitarne, liczba miejsc w grupach będzie ograniczona. Dotychczasowe terminy zajęć będą obowiązywać w roku 2020/21, jednak grafik może zostać rozbudowany w przypadku zbyt dużej ilości chętnych w stosunku do […]

Procedury sanitarne

1 czerwca 2020 Procedury sanitarne

Według wytycznych GIS, MEN, MZ, zajęcia stacjonarne mogą odbywać się przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności, które zapewniamy: – Grupy uczniów są maksymalnie 20 osobowe z przestrzeganiem zachowania dystansu społecznego pomiędzy uczniami – Nauczyciele pracują w maseczkach lub przyłbicach a także rękawiczkach jednorazowych lub regularnie dezynfekują dłonie – Sale, w których uczniowie odbywają zajęcia są odkażane […]

Kurs rysunku architektonicznego w ferie

23 grudnia 2019 Kurs rysunku architektonicznego w ferie

Kurs rysunku architektonicznego w ferie PROGRAM NAUCZANIA: Kurs przygotuje uczestników do egzaminów rysunkowego na Wydziały Architektury politechnik: krakowskiej oraz gliwickiej, wrocławskiej, rzeszowskiej, warszawskiej i kieleckiej. Dwa pierwsze dni będą połączeniem szerokich omówień typowych zadań egzaminacyjnych z ich realizacją. Kolejne trzy dni poświęcimy już tylko na rysowanie z wyczerpującą korektą w trakcie pracy. Kurs zakończymy przeglądem […]

Konkurs stypendialny

18 grudnia 2019 Konkurs stypendialny

Konkurs stypendialny UWAGA! W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, termin konkursu został zmieniony! Mając na względzie zaistniałą sytuację związaną z epidemią, jesteśmy zmuszeni podjąć działania i nowe decyzje w sprawie konkursu stypendialnego. Po przeanalizowaniu różnych opcji, podjęliśmy decyzję o przesunięciu go w czasie. Na chwilę obecną, biorąc pod uwagę przede wszystkim brak informacji odnośnie znoszenia […]

Mural w Oświęcimiu

13 listopada 2019 Mural w Oświęcimiu

Mural w Oświęcimiu   Mural w Oświęcimiu gotowy! Wielkie podziękowania dla autorów: Karoliny Walas jako autorki koncepcji oraz dla Eweliny Galli, Natalii Kubieli i Filipa Bruchnalskiego za autorskie rozwinięcie projektu, opracownie kolorystyczne i fantastyczne wykonanie! Ci ludzie mają wspaniały talent. Równie wielkie podziękowania dla firmy Inżbet, która udostępniła nam ogrodzenie. Mamy nadzieję na ocieplenie klimatu […]

KONTAKT

Administracja:

Telefon: 502 027 408
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 533 168 364
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę