Cennik

CENNIK na rok szkolny 2023/2024 – SZKOŁA KRAKÓW SALWATOR

Opłatę za zajęcia w umowie rocznej i semestralnej realizuje się tylko w rozłożeniu na raty. Prosimy nie dokonywać opłat w całości, ponieważ będziemy musieli wykonać zwrot na konto płatnika.

Harmonogram opłat ratalnych jest załącznikiem do podpisanej umowy. Umowę można zawrzeć na zajęciach.

Podane ceny dotyczące umów rocznych i semestralnych obejmują wszystkie zajęcia w roku/semestrze. Rzeczywista kwota zapisana w umowie jest wyliczana indywidualnie dla każdego uczestnika z uwzględnieniem rabatów, lekcji próbnej i momentu przystąpienia do zajęć.

Każda osoba, która wcześniej nie była w Szkole ma prawo do jednych bezpłatnych zajęć próbnych. Kolejne zajęcia są płatne niezależnie od zmiany grupy wiekowej lub klasy.

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM DOT. CENNIKA.

KLASA DZIECIĘCA

94zł

107zł

100zł

*Ilość zajęć i wynikająca z nich kwota jest wyliczana indywidualnie dla każdego klienta w zależności od momentu rozpoczęcia zajęć. 36 zajęć to uśredniona liczba i może różnić się w zależności od dnia tygodnia, w którym odbywają się zajęcia.

Dane do przelewu:

nr konta: 56 1240 5064 1111 0011 2911 9837 PLN

Rafał Zalubowski ul. St Pardyaka 3a, 32-400 Myślenice

Tytuł przelewu prosimy opisywać w następującej formie:
imię i nazwisko ucznia, numer raty, za którą regulowana jest płatność, filia szkoły.