Maksymalny poziom komfortu i obsługi czeka na graczy z Polski u bukmachera Mostbet, gdzie zawsze możesz obstawiać zakłady sportowe lub grać w kasynie online. Aktywnie pracujemy nad poszerzeniem oferty gier w kasynie internetowym Mostbet, a także zapewnieniem wysokich kursów, różnorodnych gier, różnych bonusów i promocji, darmowych zakładów, darmowych spinów i szybkich wypłat. A wygodna aplikacja mobilna nie pozwoli Ci rozstać się z ulubioną grą nawet na minutę!

Szkoła rysunku Zalubowski

Szkoła rysunku Zalubowski

Zamknij menu

Cennik

CENNIK na rok szkolny 2023/2024 – SZKOŁA WARSZAWA

Opłatę za zajęcia w umowie rocznej i semestralnej realizuje się tylko w rozłożeniu na raty. Prosimy nie dokonywać opłat w całości, ponieważ będziemy musieli wykonać zwrot na konto płatnika.

Harmonogram opłat ratalnych jest załącznikiem do podpisanej umowy. Umowę można zawrzeć na zajęciach.

Podane ceny dotyczące umów rocznych i semestralnych obejmują wszystkie zajęcia w roku/semestrze. Rzeczywista kwota zapisana w umowie jest wyliczana indywidualnie dla każdego uczestnika z uwzględnieniem rabatów, lekcji próbnej i momentu przystąpienia do zajęć.

Każda osoba, która wcześniej nie była w Szkole ma prawo do jednych bezpłatnych zajęć próbnych. Kolejne zajęcia są płatne niezależnie od zmiany grupy wiekowej lub klasy.

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM DOT. CENNIKA.

KLASA DZIECIĘCA

Grupy: 6-8 lat, 9-12 lat | 2h

UMOWA
ROCZNA

UMOWA
SEMESTRALNA

KARNET CIĄGŁY

KARNET NIECIĄGŁY

POJEDYNCZE
ZAJĘCIA

ZAJĘCIA
INDYWIDUALNE

cena

2880zł*

1656zł*

424zł

-

130zł

-

ilość zajęć

36 zajęć*

18 zajęć*

4 zajęcia

-

1 zajęcia

-

koszt jednych zajęć

80zł

92zł

106zł

-

130zł

-

*Ilość zajęć i wynikająca z nich kwota jest wyliczana indywidualnie dla każdego klienta w zależności od momentu rozpoczęcia zajęć. 36 zajęć to uśredniona liczba i może różnić się w zależności od dnia tygodnia, w którym odbywają się zajęcia.

Dane do przelewu:

nr konta: 79 1240 5064 1111 0011 3200 6531 PLN

Rafał Zalubowski ul.Ogrodowa 20, 32-400 Myślenice

Tytuł przelewu prosimy opisywać w następującej formie:

imię i nazwisko ucznia, numer raty, za którą regulowana jest płatność/karnet, filia szkoły.

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 8:00-16:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę