Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Zamknij menu

Regulamin dotyczący cennika

Regulamin dotyczący cennika na rok szkolny 2022/2023

 1. Zajęcia stacjonarne i zdalne (online) w Szkole Rysunku Zalubowski (zwanej dalej Szkołą) są objęte tym samym cennikiem.
 2. Pierwsze lekcja nowego ucznia, który jeszcze nigdy nie brał udziału w zajęciach Szkoły jest lekcją próbną i darmową. Wymiar czasowy bezpłatnej lekcji to 2 godziny w grupach do 12 roku życia i 3 godziny dla grup młodzieżowych i +16.
 3. Zapis ucznia do Szkoły następuje po zawarciu umowy rocznej lub semestralnej, bądź wykupieniu karnetu ciągłego, zajęć indywidualnych.
 4. Umowa roczna to :
  a) umowa zawarta najpóźniej do połowy października 2023 r. i trwająca do końca roku szkolnego – dotyczy nowych uczniów;
  b) umowa roczna kontynuacyjna zawarta najpóźniej do 30 września 2023 r. i trwająca do końca roku szkolnego – dotyczy uczniów, którzy zawarli umowę (roczną lub semestralną) trwającą do czerwca 2023 r.;
  c) ilość zajęć w umowie rocznej jest przeliczana indywidualnie dla każdego ucznia. Do każdej umowy rocznej dołączany jest indywidualny harmonogram zajęć i opłat rozłożonych na raty. Harmonogram opłat ratalnych jest jednolity dla wszystkich uczniów.
 5. Umowa semestralna to :
  a) umowa zawarta najpóźniej do połowy października 2023 r. i trwająca do końca pierwszego semestru;
  b) umowa zawarta najpóźniej do połowy lutego 2024 r. i trwająca do końca roku szkolnego;
  c) ilość zajęć w umowie semestralnej jest przeliczana indywidualnie dla każdego ucznia. Do każdej umowy semestralnej dołączany jest indywidualny harmonogram zajęć i opłat rozłożonych na raty. Harmonogram opłat ratalnych jest jednolity dla wszystkich uczniów.
 6. Karnet ciągły są to cztery kolejno następujące po sobie zajęcia do wykorzystania w maksymalnym czasie czterech tygodni.
 7. Opłata za karnet dokonywana jest przed rozpoczęciem zajęć lub najpóźniej na pierwszych zajęciach. Jeżeli uczeń zamierza kontynuować naukę po wyczerpaniu zajęć opłaconych w karnecie, powinien zgodnie z Regulaminem na kolejnych zajęciach wykupić kolejny karnet. Pierwszy zakupiony w bieżącym roku szkolnym karnet może zostać zamieniony na umowę, bezpośrednio po jego wyczerpaniu i zgłoszeniu woli zawarcia umowy.
 8. Nieobecności i ich odrabianie – dotyczy umów i karnetu ciągłego:
  a) jeżeli zajęcia odbywają się w tzw. „bloku zajęć” (czyli dwie grupy, jedna po drugiej) uczeń może przyjść na wcześniejszą grupę lub zostać dłużej na zajęciach drugiej grupy;
  b) uczeń może odrobić zajęcia w dowolnej filii Szkoły;
  c*) uczeń może odrobić nieobecności z karnetu ciągłego, dopłacając różnicę w cenie wynikającą z ceny za zajęcia w ramach karnetu nieciągłego; dopłata dotyczy tylko niewykorzystanych zajęć, a nie całego karnetu;
 9. Terminy zajęć indywidualnych są uzgadniane przy ich zakupie. Podana cena za zajęcia indywidualne dotyczy jednej godziny zegarowej.
 10. RABATY
  a) kontynuacja nauki
  – Uczniowie / Rodzice / Opiekunowie prawni z poprzedniego roku szkolnego 2022/2023, zawierający umowę roczną w nowym roku szkolnym 2023/2024 otrzymują 7% zniżki (zniżka naliczana dla rocznych umów kontynuacyjnych zawartych do 30 września 2023 r.);
  b) rodzeństwo
  – jeżeli w nowym roku szkolnym umowy roczne dotyczą rodzeństwa, wówczas naliczana jest zniżka 7% na każdą umowę;
  – jeżeli na jedno z dzieci zawierana jest roczna umowa kontynuacyjna (uczeń miał umowę roczną w poprzednim roku szkolnym 2022/2023), wówczas na każdą kolejną roczną umowę dla rodzeństwa tego ucznia nalicza się 10% zniżki.

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 10:00-18:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę