Maksymalny poziom komfortu i obsługi czeka na graczy z Polski u bukmachera Mostbet, gdzie zawsze możesz obstawiać zakłady sportowe lub grać w kasynie online. Aktywnie pracujemy nad poszerzeniem oferty gier w kasynie internetowym Mostbet, a także zapewnieniem wysokich kursów, różnorodnych gier, różnych bonusów i promocji, darmowych zakładów, darmowych spinów i szybkich wypłat. A wygodna aplikacja mobilna nie pozwoli Ci rozstać się z ulubioną grą nawet na minutę!

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Zamknij menu

Alohomora

Uwaga, Młodzi Czarodzieje!
Nadszedł czas powrotu do Hogwartu! Oficjalnie rozpoczynamy kolejną przygodę, zgodnie z ogłoszeniem Ministerstwa Magii i Sztuki! W tym roku do planu zajęć dołącza nowy przedmiot – magiczny rysunek! Na tych zaskakujących zajęciach może zdarzyć się wszystko – powstaną eliksiry, różdżki, wyhodujemy mandragorę! Prosto z peronu 9 i ¾ wpadniemy w wir atrakcji, przygód i niezwykłych postaci.

GRUPA WIEKOWA
Dzieci w wieku od 6 do 15 lat.
Maksymalny rozmiar grupy to 40 osób, turnus zostanie otwarty przy zapisie minimum 20 osób.

LOKALIZACJA I TERMIN ZAJĘĆ
Kraków 24-28.06
Oświęcim 01-05.07
Myślenice 22-26.07

HARMONOGRAM ZAJĘĆ
Turnus obejmuje 5 dni zajęć po 8h w godzinach 8:00-16:00. Ze względu na dodatkowe atrakcje oraz bieżąco aktualizowany program, grafik jest ruchomy.

Rozkład:
08:00-8:30 wstęp/ przekąska/zabawa
08:30-10:00 blok warsztatowy
10:00-10:15 przerwa
10:15-11:45 blok warsztatowy
11:45-12:30 obiad
12:30-14:00 ATRAKCJA (spacer/spotkanie z gościem/gra)
14:00-16:00 blok warsztatowy

CENNIK
Cena za turnus: 890 zł (5 zajęć po 8h, łącznie 40h kursu)
Istnieje możliwość rozłożenia na raty. Prosimy o zapoznanie się z tabelą cennika na stronie głównej Wakacji z rysunkiem.
Zaliczka w wysokości 300 zł do opłacenia w ciągu tygodnia od dokonania zapisu.

Dane do przelewu:
nr konta: 56 1240 5064 1111 0011 2911 9837 PLN
Rafał Zalubowski ul. St Pardyaka 3A, 32- 400 Myślenice
Tytuł przelewu prosimy opisywać w następującej formie:
imię i nazwisko ucznia, Wakacje z rysunkiem
, data i miejscowość turnusu

W przypadku nie odbycia się turnusu wszystkie zaliczki zostaną zwrócone.

MATERIAŁY
Organizator zaoferuje uczestnikom warsztatów: papier bristol (w formatach B4, B3, B2), ołówki, gumki do mazania, strugaczki, czarny tusz, czarne markery, kredki, podstawowe zestawy farb wodnych i pędzle. W zakresie materiałów dodatkowych prosimy uczestników o zabranie ze sobą w miarę możliwości: kolorowych markerów alkoholowych i wodnych, ekoliny i inne własne ulubione narzedzia rysunkowe.

ZAPISY
mailowo: kontakt@zalubowski.pl
telefonicznie:  502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
Poprzez Messengera lub Instagrama Szkoły.

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 10:00-18:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę