Maksymalny poziom komfortu i obsługi czeka na graczy z Polski u bukmachera Mostbet, gdzie zawsze możesz obstawiać zakłady sportowe lub grać w kasynie online. Aktywnie pracujemy nad poszerzeniem oferty gier w kasynie internetowym Mostbet, a także zapewnieniem wysokich kursów, różnorodnych gier, różnych bonusów i promocji, darmowych zakładów, darmowych spinów i szybkich wypłat. A wygodna aplikacja mobilna nie pozwoli Ci rozstać się z ulubioną grą nawet na minutę!

Szkoła rysunku Zalubowski

Szkoła rysunku Zalubowski

Zamknij menu

Kadra

mgr Rafał Zalubowski

mgr Rafał Zalubowski

założyciel i właściciel Szkoły

Urodzony w 1973 roku w Myślenicach, absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Kenara w Zakopanem oraz Wydziału Grafiki ASP w Krakowie. Dyplom w pracowni miedziorytu prof. S. Wejmana w roku 1998. 2002 - powołał autorski kurs rysunku i malarstwa. 2003 - 2006 - współorganizował Myślenickie Konfrontacje Kulturalno-Naukowe. 2008-2010 - był redaktorem naczelnym miesięcznika "SEDNO". 2008-2010 - współpracował z "Dziennikiem Polskim" publikując rysunki. W 2009 roku założył Galerię Zalubowski i działającą przy niej Szkołę Rysunku. Uczy rysunku i malarstwa oraz rysunku architektonicznego.

Więcej o Rafale

mgr Wojciech Osielczak

mgr Wojciech Osielczak

nauczyciel rysunku

Urodzony 13 pażdziernika 1992 roku w Myślenicach. W roku 2011 rozpoczął studia na kierunku Grafika Wydziału Sztuki krakowskiego Uniwersytetu Pedagogicznego. W roku 2012 zdał egzamin na Wydział Grafiki krakowskiej ASP. W 2015 uczestniczył w programie MOST na katowickiej ASP. Po rocznym pobycie w Katowicach kontynuuje studia w ASP w Krakowie. Absolwent Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Ukończył również Studium Pedagogiczne przy Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie. Zajmuje się rysunkiem, malarstwem, grafiką, fotografią.

Więcej o Wojciechu

mgr Kinga Dusik-Węgrzyn

mgr Kinga Dusik-Węgrzyn

nauczycielka rysunku

Urodzona w 1996 roku, absolwentka Art & Design na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Autorka książek z ilustracjami i wierszami „Bajkorymki”. Uwielbia malarstwo olejne oraz eksperymenty rysunkowe.

Więcej o Kindze

mgr Ewelina Galla

mgr Ewelina Galla

nauczycielka rysunku

Absolwentka Wydziału Grafiki krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. W progach szkoły uczy ponad cztery lata. Rysuje tradycyjnie jak i w digitalu, tworzy ilustracje, komiksy oraz animacje. Jedna z założycieli zina komiksowego fangazine, z którym ochoczo jeździ po festiwalach i targach komiksowych w Polsce.

Więcej o Ewelinie

mgr Julia Płoch

mgr Julia Płoch

nauczycielka rysunku

Absolwentka Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Jest rysowniczką, animatorką oraz ilustratorką. Tworzy filmy animowane oraz krótkie formy komiksowe, w antologiach (Klub zin, Brudno, Mydło, Ciut), online (Vice.com Korporacja Ha!Art) oraz prezentowane na wystawach (FAK, Bubipop Gallery). Jej autorski komiks An eye for an eye został wydany w 2018 roku przez wydawnictwo Klub, a film o tym samym tytule zagościł na festiwalach filmów animowanych na całym świecie.

Więcej o Julii

mgr Piotr Marzec

mgr Piotr Marzec

nauczyciel rysunku – Warszawa

Piotr pochodzi z Myślenic. Tam też uczęszczał do Szkoły Rysunku Zalubowski, gdzie tworzył pod okiem Rafała Zalubowskiego. Ukończył on Warszawskie ASP w 2018 roku w pracowni Mirosława Bałki. Myślenic dotyczy także jego debiutancki komiks, Sweet ass dudes like us, wydany później przez Kulturę Gniewu.

Więcej o Piotrze

mgr Magdalena Szczepaniak - Tabor

mgr Magdalena Szczepaniak - Tabor

nauczycielka rysunku

Urodzona 3 kwietnia 1984r. w Myślenicach.  Absolwentka Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie - dyplom w pracowni Malarstwa Prof. Adama Wsiołkowskiego  oraz aneks rysunkowy do dyplomu w pracowni  Prof. ASP  Bogusławy Bortnik-Morajdy, 2009. W 2012 roku dyplom z edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych na macierzystej uczelni, Promotor:  prof. Adam Brincken. Prowadzi zajęcia edukacyjne, tworzy, projektuje. Bierze udział w licznych projektach artystycznych oraz zbiorowych wystawach. Interesuje się łączeniem dźwięku z działaniami plastycznymi. Pasjonatka filmów animowanych.
mgr Magdalena Daniec

mgr Magdalena Daniec

nauczycielka rysunku

Absolwentka krakowskiego Liceum Plastycznego. Ukończyła z wyróżnieniem wyższe studia w Instytucie Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Więcej o Magdalenie

Katarzyna Kuternak

Katarzyna Kuternak

nauczycielka rysunku architektonicznego

Studentka na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach, uczy w Szkole Rysunku Zalubowski od roku. Swoją przygodę z rysunkiem architektonicznym zaczęła w roku 2017, pod okiem Izy Suder i Rafała Zalubowskiego.

Więcej o Katarzynie

inż. arch. Ewa Kulka

inż. arch. Ewa Kulka

nauczycielka rysunku architektonicznego

Urodzona w 2000 r. w Krakowie. Obecnie studiuje Architekture na Politechnice Krakowskiej. W latach 2015-2019 uczennica Szkoły Rysunku Zalubowski, a od dwóch lat nauczycielka rysunku architektonicznego w Szkole.

Więcej o Ewie

inż. arch. Paulina Kogut

inż. arch. Paulina Kogut

nauczycielka rysunku architektonicznego

Absolwentka VI Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie, a obecnie studentka IV roku Architektury na Politechnice Krakowskiej.

Więcej o Paulinie

Mateusz Urbaniak

Mateusz Urbaniak

nauczyciel rysunku architektonicznego

Student I roku na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Uczył się w Szkole Rysunku Zalubowski w latach 2020-2022.

Więcej o Mateuszu

Weronika Szymańska

Weronika Szymańska

asystentka kursu dla dzieci i młodzieży

Urodzona w 2001 r. w Myślenicach. W latach 2017/18-2020 uczennica w Szkole Rysunku Zalubowski. Studentka II roku Grafiki na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Więcej o Weronice

Weronika Kozik

Weronika Kozik

asystentka kursu dla dzieci i młodzieży

Urodzona w 2000 r., ukończyła Państwowe Liceum Plastyczne w Krakowie, a obecnie studiuje na Wydziale Grafiki w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Więcej o Weronice

Kinga Lewińska

Kinga Lewińska

asystentka kursu dla dzieci

Urodzona w 2004 r. w Krakowie. Obecnie uczennica klasy artystycznej w Liceum Ogólnokształcącym. Przygodę z rysunkiem w Szkole Rysunku Zalubowski rozpoczęła w wieku 13 lat.

Więcej o Kindze

Aleksandra Chryc

Aleksandra Chryc

asystentka kursu dla dzieci i młodzieży

Była uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Myślenicach, obecnie studentka I roku na krakowskim ASP, na kierunku Grafika. Od 2020 roku chodzi do klasy artystycznej Szkoły Rysunku Zalubowski. Obecnie asystentka kursu dla dzieci i młodzieży.

Więcej o Oli

Wiktoria Ślusarek

Wiktoria Ślusarek

asystentka kursu dla dzieci

Uczennica klasy dyplomowej w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu na specjalizacji renowacja elementów architektury.

Więcej o Wiktorii

Edyta Żelazko

Edyta Żelazko

asystentka kursu dla dzieci

Ukończyła V liceum ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie. Od 2020 studentka grafiki na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Tworzy głównie w technice linorytu, zajmuje się również ilustracją i fotografią cyfrową.

Więcej o Edycie

Jan Piwowarczyk

Jan Piwowarczyk

asystent kursu dla dzieci i młodzieży

Jan ma 22 lata, ukończył II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie, obecnie studiuje grafikę na Uniwersytecie Pedagogicznym. Ulubione techniki jeszcze odkrywa, ale głównie tworzy za pomocą grafitu, markerów, pasteli olejnych.

Więcej o Janie

Emilia Marzan

Emilia Marzan

nauczycielka rysunku

Emilia to absolwentka Liceum Plastycznego im. Wojciecha Gersona w Warszawie, a obecnie studiuje na wydziale rzeźby na Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Główne tematy prac Emilii to portret, postać człowieka.

Więcej o Emilii

mgr Katarzyna Wincenciak

mgr Katarzyna Wincenciak

nauczycielka historii sztuki

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 8:00-16:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę