Szkoła rysunku, kurs rysunku

Szkoła rysunku, kurs rysunku

Zamknij menu

Kadra

mgr Rafał Zalubowski

mgr Rafał Zalubowski

założyciel i właściciel Szkoły

Urodzony w 1973 roku w Myślenicach, absolwent
Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Kenara
w Zakopanem oraz Wydziału Grafiki ASP w Krakowie.
Dyplom w pracowni miedziorytu prof. S. Wejmana w roku 1998.
2002 - powołał autorski kurs rysunku i malarstwa.
2003 - 2006 - współorganizował Myślenickie Konfrontacje Kulturalno-Naukowe.
2008-2010 - był redaktorem naczelnym miesięcznika "SEDNO".
2008-2010 - współpracował z "Dziennikiem Polskim" publikując rysunki.
2009 - roku założył Galerię Zalubowski i działającą przy niej Szkołę Rysunku.
Uczy rysunku i malarstwa oraz rysunku architektonicznego

Więcej o Rafale

mgr Marcin Dymek

mgr Marcin Dymek

nauczyciel rysunku

Urodzony 26 stycznia 1986 roku w Krakowie.
2006 - 2011 - studia na wydziale Grafiki Krakowskiej ASP Dyplom w pracowni rysunku nr. 1
2010 - studia na wydziale Sztuk Pięknych na Universitatea de Arta si Design - Cluj Napoca
2010 - 2011 - studia na wydziale Sztuk Pięknych na uniwersytecie Sabanci w Stambule
2015 - asystentura w katedrze rysunku na Wydziale Grafiki krakowskiej ASP. Zajmuje się rysunkiem, malarstwem i instalacją. 

Więcej o Marcinie

mgr Wojciech Osielczak

mgr Wojciech Osielczak

nauczyciel rysunku

Urodzony 13 pażdziernika 1992 roku w Myślenicach. W roku 2011 rozpoczął studia na kierunku Grafika Wydziału Sztuki krakowskiego Uniwersytetu Pedagogicznego. W roku 2012 zdał egzamin na Wydział Grafiki krakowskiej ASP. W 2015 uczestniczył w programie MOST na katowickiej ASP. Po rocznym pobycie w Katowicach kontynuuje studia w ASP w Krakowie. Obecnie absolwent Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Absolwent Studium Pedagogicznego przy Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie. Zajmuje się rysunkiem, malarstwem, grafiką, fotografią.

Więcej o Wojciechu

Natalia Klimas

Natalia Klimas

nauczycielka rysunku

Urodzona 23 czerwca 1992r. w Krakowie. Ukończyła 1 Liceum Ogólnokształcące im.T.Kosciuszki w Myślenicach w 2011r. Absolwentka Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki na ASP w Krakowie. Brała udział w wystawach zbiorowych: "Harenda 2013", "Wspomnienia" w 2013r., "Zbiorowo" z 2013r., "Zator 2016" i indywidualnych: "Cydron" w 2014r oraz wystawę malarstwa i rysunku w Bibliotece Publicznej w Myślenicach w 2017r.

Więcej o Natalii

mgr Wojciech Piechoński

mgr Wojciech Piechoński

nauczyciel rysunku

Urodzony 27 stycznia 1972 roku w Krakowie. Absolwent Wydziału Grafiki ASP w Krakowie - specjalizacja w pracowni Filmu Animowanego, dyplom w pracowni Serigrafii w roku 2000. Twórca i autor animowanych filmów fabularnych, reklamowych, promocyjnych, teledysków oraz scenariuszy filmowych, ilustrator. Nauczyciel animacji 2D, rysunku odręcznego i liternictwa ( AnimaArt, Instytut Sztuki UP Kraków ). Kierownik pracowni graficznej tygodnika PRZEKRÓJ oraz miesięcznika SUKCES, współparcował z TVN, RMF FM, LukaFilm, MagicStudio. Redaktor magazynu komiksowego „Cyrkielnia”. Poza działalnością komercyjną zajmuje się twórczością artystyczną ( komiks, małe formy filmowe, malarstwo i grafika ). Prace w zbiorach prywatnych w Izraelu i Polsce.

Więcej o Wojciechu

mgr Julia Płoch

mgr Julia Płoch

nauczycielka rysunku

Julia Płoch, absolwentka wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Jest rysowniczką, animatorką oraz ilustratorką. Tworzy filmy animowane oraz krótkie formy komiksowe, w antologiach (Klub zin, Brudno, Mydło, Ciut), online (Vice.com Korporacja Ha!Art) oraz prezentowane na wystawach (FAK, Bubipop Gallery). Jej autorski komiks „An eye for an eye” został wydany w 2018 roku przez wydawnictwo Klub, a film o tym samym tytule zagościł na festiwalach filmów animowanych na całym świecie.

Więcej o Julii

Ewelina Galla

Ewelina Galla

nauczycielka rysunku

Ewelina Galla, studentka IV roku wydziału Grafiki krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. W progach szkoły uczy dwa lata. Rysuje tradycyjnie jak i w digitalu, tworzy ilustracje, komiksy oraz animacje. Jedna z założycieli zina komiksowego @fangazine, z którym ochoczo jeździ po festiwalach i targach komiksowych w Polsce.

Więcej o Ewelinie

mgr Magdalena Szczepaniak - Tabor

mgr Magdalena Szczepaniak - Tabor

nauczycielka rysunku

Urodzona 3 kwietnia 1984r. w Myślenicach.  Absolwentka Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie-dyplom w pracowni Malarstwa Prof. Adama Wsiołkowskiego  oraz aneks rysunkowy do dyplomu w pracowni  Prof. ASP  Bogusławy Bortnik-Morajdy, 2009. W 2012 dyplom z edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych na macierzystej uczelni, Promotor:  prof. Adam Brincken. Prowadzi zajęcia edukacyjne, tworzy, projektuje. Bierze udział w licznych projektach artystycznych oraz zbiorowych wystawach. Interesuje się łączeniem dźwięku z działaniami plastycznymi. Pasjonatka filmów animowanych.

Więcej o Magdalenie

inż. Izabella Suder

inż. Izabella Suder

nauczycielka architektury

Urodzona 27 maja 1997r.w Krakowie. Absolwentka Liceum Zakonu Pijarów w Krakowie. Od 2016 studentka architektury na Politechnice Rzeszowskiej, w 2020r. obroniła pracę inżynierską.

Więcej o Izabelli

inż. Paulina Ostafin

inż. Paulina Ostafin

nauczycielka architektury

Urodzona 2 czerwca 1993r. w Myślenicach, absolwentka II Liceum Ogólnokształcącego im. Tytusa Chałubińskiego w Myślenicach, w latach 2014-2015 uczennica w Szkole Rysunku Zalubowski, absolwentka kierunku "Architektura" na Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu, pasjonatka muzyki i architektury współczesnej.

Więcej o Paulinie

Aleksandra Stoszko

Aleksandra Stoszko

nauczycielka architektury

Urodzona 16 stycznia 1999 roku w Krakowie, absolwentka Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie. W latach 2014/2016-2018 uczennica Szkoły Rysunku Zalubowski filia w Krakowie, od 2018 roku studentka Wydziału Architektury na Politechnice Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki. Zainteresowanie: sztuka, muzyka, teatr i podróże.

Więcej o Aleksandrze

Katarzyna Kuternak

Katarzyna Kuternak

nauczycielka rysunku architektonicznego

Katarzyna Kuternak - studentka na wydziale architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach, uczy w Szkole Rysunku Zalubowski od roku. Swoją przygodę z rysunkiem architektonicznym zaczęła w roku 2017, pod okiem Izy Suder i Rafała Zalubowskiego.

Więcej o Katarzynie

Anna Uliasz

Anna Uliasz

asystentka kursu dla dzieci i młodzieży

Urodzona 24.07.1998 r. w Krakowie
Absolwentka Publicznego Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie od 2017.
Rozpoczęcie nauki na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w roku 2017/18.

Więcej o Annie

Aleksandra Szurek

Aleksandra Szurek

asystentka kursu dla dzieci i młodzieży

Aleksandra Szurek jest studentką III roku wydziału Grafiki krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. W Szkole Rysunku uczy już dwa lata. Jej ulubionymi technikami są kredki, ołówki i pastele, ale zdarza się jej czasem stworzyć coś cyfrowo. Najczęściej rysuje portrety i ilustracje do książek.

Więcej o Aleksandrze

Monika Sas

Monika Sas

asystentka kursu dla dzieci i młodzieży

Urodzona 18 lipca 1996 w Krakowie. Studentka IV roku Wydziału Grafiki krakowskiej ASP. Specjalizuje się w projektowaniu, komiksie i fotografii.

Więcej o Monice

mgr Dominika Popiołek

mgr Dominika Popiołek

asystenka kursu dla dzieci

Urodzona 3 kwietnia 1995 r. w Krakowie. W latach 2013-2014 uczennica w Szkole Rysunku Zalubowski. Ukończyła studia I stopnia na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, kierunek grafika. Absolwentka kierunku art&design na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Interesuje się fotografią analogową, ilustracją oraz muzyką.

Więcej o Dominice

mgr Katarzyna Wincenciak

mgr Katarzyna Wincenciak

nauczycielka historii sztuki

Urodzona w 1986r,  absolwentka historii sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego i fotografii Warszawskiej Szkoły Filmowej. Obecnie doktorantka PAN. Współpracuje ze Szkołą już od kilku lat jako nauczycielka historii sztuki oraz organizatorka wykładów i prelekcji.

KONTAKT

Administracja:

Telefon: 502 027 408
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 533 168 364
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę