Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Zamknij menu

Kadra

mgr Rafał Zalubowski

mgr Rafał Zalubowski

założyciel i właściciel Szkoły

Urodzony w 1973 roku w Myślenicach, absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Kenara w Zakopanem oraz Wydziału Grafiki ASP w Krakowie. Dyplom w pracowni miedziorytu prof. S. Wejmana w roku 1998. 2002 - powołał autorski kurs rysunku i malarstwa. 2003 - 2006 - współorganizował Myślenickie Konfrontacje Kulturalno-Naukowe. 2008-2010 - był redaktorem naczelnym miesięcznika "SEDNO". 2008-2010 - współpracował z "Dziennikiem Polskim" publikując rysunki. W 2009 roku założył Galerię Zalubowski i działającą przy niej Szkołę Rysunku. Uczy rysunku i malarstwa oraz rysunku architektonicznego.

Więcej o Rafale

mgr Wojciech Osielczak

mgr Wojciech Osielczak

nauczyciel rysunku

Urodzony 13 pażdziernika 1992 roku w Myślenicach. W roku 2011 rozpoczął studia na kierunku Grafika Wydziału Sztuki krakowskiego Uniwersytetu Pedagogicznego. W roku 2012 zdał egzamin na Wydział Grafiki krakowskiej ASP. W 2015 uczestniczył w programie MOST na katowickiej ASP. Po rocznym pobycie w Katowicach kontynuuje studia w ASP w Krakowie. Absolwent Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Ukończył również Studium Pedagogiczne przy Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie. Zajmuje się rysunkiem, malarstwem, grafiką, fotografią.

Więcej o Wojciechu

mgr Kinga Dusik-Węgrzyn

mgr Kinga Dusik-Węgrzyn

nauczycielka rysunku

Urodzona w 1996 roku, absolwentka Art & Design na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Autorka książek z ilustracjami i wierszami „Bajkorymki”. Uwielbia malarstwo olejne oraz eksperymenty rysunkowe.

Więcej o Kindze

mgr Wojciech Piechoński

mgr Wojciech Piechoński

nauczyciel rysunku

Urodzony 27 stycznia 1972 roku w Krakowie. Absolwent Wydziału Grafiki ASP w Krakowie - specjalizacja w pracowni Filmu Animowanego, dyplom w pracowni Serigrafii w roku 2000. Twórca i autor animowanych filmów fabularnych, reklamowych, promocyjnych, teledysków oraz scenariuszy filmowych, ilustrator. Nauczyciel animacji 2D, rysunku odręcznego i liternictwa (AnimaArt, Instytut Sztuki UP Kraków). Kierownik pracowni graficznej tygodnika PRZEKRÓJ oraz miesięcznika SUKCES, współpracował z TVN, RMF FM, LukaFilm, MagicStudio. Redaktor magazynu komiksowego „Cyrkielnia”. Poza działalnością komercyjną zajmuje się twórczością artystyczną (komiks, małe formy filmowe, malarstwo i grafika). Prace w zbiorach prywatnych w Izraelu i Polsce.
 
mgr Julia Płoch

mgr Julia Płoch

nauczycielka rysunku

Absolwentka Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Jest rysowniczką, animatorką oraz ilustratorką. Tworzy filmy animowane oraz krótkie formy komiksowe, w antologiach (Klub zin, Brudno, Mydło, Ciut), online (Vice.com Korporacja Ha!Art) oraz prezentowane na wystawach (FAK, Bubipop Gallery). Jej autorski komiks „An eye for an eye” został wydany w 2018 roku przez wydawnictwo Klub, a film o tym samym tytule zagościł na festiwalach filmów animowanych na całym świecie.

Więcej o Julii

mgr Magdalena Szczepaniak - Tabor

mgr Magdalena Szczepaniak - Tabor

nauczycielka rysunku

Urodzona 3 kwietnia 1984r. w Myślenicach.  Absolwentka Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie - dyplom w pracowni Malarstwa Prof. Adama Wsiołkowskiego  oraz aneks rysunkowy do dyplomu w pracowni  Prof. ASP  Bogusławy Bortnik-Morajdy, 2009. W 2012 roku dyplom z edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych na macierzystej uczelni, Promotor:  prof. Adam Brincken. Prowadzi zajęcia edukacyjne, tworzy, projektuje. Bierze udział w licznych projektach artystycznych oraz zbiorowych wystawach. Interesuje się łączeniem dźwięku z działaniami plastycznymi. Pasjonatka filmów animowanych.
 
mgr Ewelina Galla

mgr Ewelina Galla

nauczycielka rysunku

Absolwentka Wydziału Grafiki krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. W progach szkoły uczy dwa lata. Rysuje tradycyjnie jak i w digitalu, tworzy ilustracje, komiksy oraz animacje. Jedna z założycieli zina komiksowego fangazine, z którym ochoczo jeździ po festiwalach i targach komiksowych w Polsce.

Więcej o Ewelinie

mgr Anna Uliasz

mgr Anna Uliasz

nauczycielka rysunku

Urodzona 24.07.1998 r. w Krakowie. Absolwentka Grafiki w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Więcej o Annie

mgr Magdalena Daniec

mgr Magdalena Daniec

nauczycielka rysunku

Absolwentka krakowskiego Liceum Plastycznego. Ukończyła z wyróżnieniem wyższe studia w Instytucie Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Więcej o Magdalenie

inż. Paulina Ostafin

inż. Paulina Ostafin

nauczycielka rysunku architektonicznego

Urodzona 2 czerwca 1993r. w Myślenicach, absolwentka II Liceum Ogólnokształcącego im. Tytusa Chałubińskiego w Myślenicach, w latach 2014-2015 uczennica w Szkole Rysunku Zalubowski, absolwentka kierunku Architektura na Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu, pasjonatka muzyki i architektury współczesnej.
 
Katarzyna Kuternak

Katarzyna Kuternak

nauczycielka rysunku architektonicznego

Studentka na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach, uczy w Szkole Rysunku Zalubowski od roku. Swoją przygodę z rysunkiem architektonicznym zaczęła w roku 2017, pod okiem Izy Suder i Rafała Zalubowskiego.

Więcej o Katarzynie

Ewa Kulka

Ewa Kulka

nauczycielka rysunku architektonicznego

Urodzona w 2000 r. w Krakowie. Obecnie studiuje Architekture na Politechnice Krakowskiej. W latach 2015-2019 uczennica Szkoły Rysunku Zalubowski, a od dwóch lat nauczycielka rysunku architektonicznego w Szkole.

Więcej o Ewie

Katarzyna Kurbanly

Katarzyna Kurbanly

nauczycielka rysunku architektonicznego

Urodzona w 2000 r. w Myślenicach. W latach 2016-2019 uczennica Szkoły Rysunku Zalubowski. Obecnie studentka na Wydziale Architektury Politechniki Kakowskiej. 

Więcej o Katarzynie

Weronika Szymańska

Weronika Szymańska

asystentka kursu dla dzieci i młodzieży

Urodzona w 2001 r. w Myślenicach. W latach 2017/18-2020 uczennica w Szkole Rysunku Zalubowski. Studentka II roku Grafiki na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Więcej o Weronice

Łukasz Maciaszkiewicz

Łukasz Maciaszkiewicz

asystent kursu dla dzieci i młodzieży

Urodzony w 1998r. Ukończył licencjat z Ilustracji na University of the Arts London w 2020r. Obecnie studiuje Art & Design na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Więcej o Łukaszu

Anna Khachatryan

Anna Khachatryan

asystentka kursu dla dzieci i młodzieży

Urodzona 6 czerwca 1999 roku. Absolwentka V Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie. Od 2018 roku studentka Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Więcej o Ani

Weronika Kozik

Weronika Kozik

asystentka kursu dla dzieci i młodzieży

Urodzona w 2000 r., ukończyła Państwowe Liceum Plastyczne w Krakowie, a obecnie studiuje na Wydziale Grafiki w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. 

Więcej o Weronice

Paulina Kogut

Paulina Kogut

asystentka kursu dla dzieci i młodzieży

Absolwentka VI Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie, a obecnie studentka III roku Architektury na Politechnice Krakowskiej. 

Więcej o Paulinie

Zofia Biedzka

Zofia Biedzka

asystentka kursu dla dzieci

Ukończyła V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie, a obecnie studiuje na IV roku na Wydziale Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Więcej o Zosi

Kinga Lewińska

Kinga Lewińska

asystentka kursu dla dzieci

Urodzona w 2004 r. w Krakowie. Uczennica klasy artystycznej w Liceum Ogólnokształcącym. Przygodę z rysunkiem w Szkole Rysunku Zalubowski rozpoczęła w wieku 13 lat. Obecnie asystentka kursu dla dzieci.

Więcej o Kindze

Aleksandra Chryc

Aleksandra Chryc

asystentka kursu dla dzieci i młodzieży

Uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Myślenicach. Od 2020 roku chodzi do klasy artystycznej Szkoły Rysunku Zalubowski. Obecnie asystentka kursu dla dzieci i młodzieży.

Więcej o Oli

mgr Katarzyna Wincenciak

mgr Katarzyna Wincenciak

nauczycielka historii sztuki

Urodzona w 1986r,  absolwentka Historii Sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego i Fotografii Warszawskiej Szkoły Filmowej. Obecnie doktorantka PAN. Współpracuje ze Szkołą już od kilku lat jako nauczycielka historii sztuki oraz organizatorka wykładów i prelekcji.

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 10:00-18:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę