Maksymalny poziom komfortu i obsługi czeka na graczy z Polski u bukmachera Mostbet, gdzie zawsze możesz obstawiać zakłady sportowe lub grać w kasynie online. Aktywnie pracujemy nad poszerzeniem oferty gier w kasynie internetowym Mostbet, a także zapewnieniem wysokich kursów, różnorodnych gier, różnych bonusów i promocji, darmowych zakładów, darmowych spinów i szybkich wypłat. A wygodna aplikacja mobilna nie pozwoli Ci rozstać się z ulubioną grą nawet na minutę!

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Zamknij menu

Wakacje

OFERTA WAKACYJNA 2024

TURNUSY WAKACYJNE (8h dziennie) / 5 dni)
Turnusy wakacyjne to oferta tematycznych całodniowych zajęć rysunku dla dzieci w wieku 6-15 lat. Cena kursu obejmuje materiały plastyczne, wyżywienie oraz atrakcje.


KURSY WAKACYJNE (5h dziennie / 5 dni)
Kursy wakacyjne to krótsze, kilkugodzinne zajęcia o sprecyzowanym, specjalistycznym charakterze, dla dzieci w wieku 6-15 lat (poza kursem aktu). Cena kursu obejmuje materiały plastyczne i atrakcje.

CENNIK

Dla Uczniów Szkoły Zalubowski obowiązują promocyjne ceny.
W przypadku odmiennej kombinacji, np. trójka rodzeństwa, zakup trzech turnusów, zakup zestawu turnus + kurs, prosimy o skontaktowanie się ze Szkołą. Obowiązywać będzie indywidualna wycena.
Dla wszystkich wydarzeń obowiązuje zaliczka w wysokości 300zł do opłacenia w przeciągu tygodnia od dokonania zapisu.

OFERTA

Alohomora

Alohomora

Kraków 24-28.06 | Oświęcim 01-05.07 | Myślenice 22-26.07

Uwaga, Młodzi Czarodzieje!
Nadszedł czas powrotu do Hogwartu! Oficjalnie rozpoczynamy kolejną przygodę, zgodnie z ogłoszeniem Ministerstwa Magii i Sztuki! W tym roku do planu zajęć dołącza nowy przedmiot – magiczny rysunek! Na tych zaskakujących zajęciach może zdarzyć się wszystko – powstaną eliksiry, różdżki, wyhodujemy mandragorę! Prosto z peronu 9 i ¾ wpadniemy w wir atrakcji, przygód i niezwykłych postaci.

Czytaj więcej

Komiksfest

Komiksfest

Kraków 05-09.08

Szykuje się niezły dym(ek)! Zapraszamy na kolejną już edycję festiwalu KOMIKSFEST – pięciodniowej przygody dla fanów historii rysunkowych, każdego rodzaju! Podczas naszego Festiwalu zapoznamy Was z elementami komiksu i z pomocą zaproszonych gości, pokażemy Wam jego możliwości. Poznamy różnorodne techniki i style komiksowe, stworzymy własnego bohatera oraz historię! A wszystko po to, by zakończyć kurs, trzymając w rękach własny komiks!

Czytaj więcej

Festiwal Japoński

Festiwal Japoński

Myślenice 08-12.07

Kultura Japonii wypełniona jest zagadnieniami fascynującymi artystów od wieków. Podczas Festiwalu zderzymy się z inspirującą przeszłością i współczesnością Japonii – to będzie podróż z rysunkiem, kaligrafią, ilustracją! Nie zapomnimy o mandze, której nie może zabraknąć. Podczas pięciodniowego turnusu odkryjemy razem skarby sztuki Japońskiej, a czas umilą nam zabawy, atrakcje oraz goście. Spakowani? Ikimashou!

Czytaj więcej

Kurs Mangaraton

Kurs Mangaraton

Wieliczka 01-05.07 | Kraków 29.07-02.08

Gotowi, do rysunku… start! Pędem wpadajcie na pierwszy Zalubowski MANGARATON! To pięciodniowy kurs rysunku poświęcony całkowicie mandze – gratka dla otaku! Jeśli Twoim marzeniem jest zostanie mangaką, zacznij swoją podróż z nami. Podczas kursu poznamy techniki i narzędzia rysunkowe, którymi posługują się autorzy mangi, stworzymy własne postaci, znajdziemy swoją własną kreskę! Zajrzymy również do świata publikacji, by wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce!

Czytaj więcej

Kurs aktu

Kurs aktu

Kraków 15-19.07

W te wakacje tworzymy pierwszy raz kurs dedykowany starszej młodzieży i dorosłym – kurs aktu. Podczas pięciodniowych zajęć opartych przede wszystkim na rysunku studyjnym, będziemy mieli możliwość przyjrzeć się fascynującemu motywowi, jakim jest ciało człowieka. Będzie to okazja do intensywnego rozwoju w zakresie kompozycji, anatomii, formy, modelunku – wszystko pod okiem znakomitych prowadzących.

Czytaj więcej

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 10:00-18:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę