Maksymalny poziom komfortu i obsługi czeka na graczy z Polski u bukmachera Mostbet, gdzie zawsze możesz obstawiać zakłady sportowe lub grać w kasynie online. Aktywnie pracujemy nad poszerzeniem oferty gier w kasynie internetowym Mostbet, a także zapewnieniem wysokich kursów, różnorodnych gier, różnych bonusów i promocji, darmowych zakładów, darmowych spinów i szybkich wypłat. A wygodna aplikacja mobilna nie pozwoli Ci rozstać się z ulubioną grą nawet na minutę!

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Zamknij menu

O szkole

Szkoła Rysunku Zalubowski kształci uczniów w przedziałach wiekowych: 6 – 8, 9 – 12, 13 – 15, oraz powyżej 16 lat. Zakres nauki, poza rysunkiem podstawowym, obejmuje jego zastosowania w:

  • ilustracji i komiksie
  • rysunku projektowym z uwypukleniem rysunku architektonicznego
  • rysunku konceptualnym dla komunikacji wizualnej i art conceptów.

Oferta Szkoły jest skierowana do:

  • kandydatów na studia artystyczne, architektury, architektury krajobrazu, wnętrz,
    inne kierunki projektowe i do liceów plastycznych
  • dzieci i młodzieży o zainteresowaniach plastycznych chcących zdobyć lub pogłębić umiejętności artystyczne
  • dorosłych amatorów sztuki, hobbystów, seniorów

Mamy ponad 20 lat doświadczenia na rynku edukacyjnym. Pierwszą filię otworzyliśmy w 2002 r. Od wielu lat tworzymy strukturę organizacyjną i autorską metodykę nauczania. Nad programem pracuje zespół doświadczonych pedagogów i znakomitych rysowników. Stawiamy w nim na innowacyjność w projektowaniu zadań i materiałów do nauki. Chcemy aby ich tematyka była różnorodna, bogata i ciekawa dla uczestników. Korzystamy ze wszystkich nurtów kultury, z historii sztuki współczesnej popkultury i nauk przyrodniczych.
Nasza szkoła została objęta w części swoich placówek kuratorskim nadzorem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jakościowy i ciekawy program nauczania realizuje kompetentna oraz zaangażowana kadra. Nasi nauczyciele to świetni artyści, twórcy i pedagodzy z powołania, których zapraszamy do współpracy na podstawie starannej oceny ich rysunkowych kompetencji. Dzięki współpracy z nami setki osób osiągnęły swoje wymarzone cele edukacyjne i rekrutacyjne. Przekazaliśmy im konkretną wiedzę oraz umiejętności. Nasi absolwenci to czynni artyści, projektanci i architekci. Wielu z nich to obecnie członkowie naszej kadry.

HISTORIA I TERAŹNIEJSZOŚĆ

Szkoła Rysunku Zalubowski istnieje od roku 2002.
Początkowo miała ona formę małego autorskiego kursu rysunku realizowanego
przez Rafała Zalubowskiego we współpracy z Galerią Sztuki Współczesnej
w Myślenicach w roku 2002, a po jej zamknięciu z Muzeum Regionalnym
„Dom Grecki” w Myślenicach w latach 2002 – 2009.

W roku 2009 wraz z otwarciem działalności Galerii Zalubowski, kurs został włączony w jej
strukturę i usamodzielniony jako Szkoła Rysunku Zalubowski.

We wrześniu 2013 Szkoła otwiera filię w Krakowie przy ul. Kącik 9, w roku 2019 przeniesioną na ul. Berka Joselewicza 21/2.

W listopadzie 2015 roku rozpoczyna działalność w Solnym Mieście w Wieliczce.

We wrześniu 2016 roku Szkoła otwiera filię w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa Niepołomicach.

W październiku 2018 roku Szkoła otwiera filie w Olkuszu w Centrum Edukacyjnym Impuls, Oświęcimiu pod adresem Rynek 9 oraz Bochni w Akademickim Liceum przy ul. Białej 23. Filia Bocheńska od roku 2020 działa w Szkole Podstawowej nr 5 im. Jana Matejki.

W lutym 2021 roku Szkoła otwiera filię w Młynie w Zabierzowie.

W listopadzie 2021 roku Szkoła otwiera filię w Skawinie, w Szkole Podstawowej nr 6.

We wrześniu 2022 roku Szkoła otwiera drugą krakowską filię w Krakowie – w Szkole Podstawowej nr 158 na ul. Strąkowej 3A.

W lutym 2023 roku Szkoła rozpoczyna działalalność w Krakowie – w Szkole Podstawowej nr 31 na Salwatorze oraz w Szkole Podstawowej im. Bogdana Jańskiego w Nowej Hucie, a także w Szkole Podstawowej nr 1 w Krzeszowicach.

W marcu 2023 Szkoła otwiera filię w Wadowicach – w Szkole Podstawowej nr 5 na os. Kopernika 11.

Wychowankami kursu/szkoły rysunku jest wielu obecnych uczniów, studentów i absolwentów architektury oraz artystycznych i projektowych szkół wyższych i średnich w całej Polsce.

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 10:00-18:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę