Szkoła rysunku, kurs rysunku

Szkoła rysunku, kurs rysunku

Zamknij menu

Zapisy

ZAPISY NA KURS RYSUNKU

Zapraszamy na pierwsze, bezpłatne zajęcia rysunku nowych uczestników szkoły.

Aby zapisać siebie lub dziecko na kurs prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Po wysłaniu formularza, otrzymają Państwo wiadomość zwrotną na podany adres mailowy z wiadomością o akceptacji zgłoszenia.

Dane uczestnika:

Wybór kursu:

 

W celu umówienia się na zajęcia indywidualne skontaktuj się bezpośrednio z wybraną filią szkoły.

Zgodnie z wymogami dotyczącymi zasad przetwarzania i zabezpieczania danych, w tym w związku z obowiązywaniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27. kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako „RODO”), wyrażam zgodę na przetwarzanie jego i reprezentowanego danych osobowych i oświadczam że zostałem/am poinformowany/a, o tym że:

  1. Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Galeria Zalubowski – Rafał Zalubowski z siedzibą w Myślenicach na ul. Pardyaka 3A reprezentowana przez Rafała Zalubowskiego
  2. Dane osobowe przetwarzane są w celach: skorzystania z nauki rysunku i zawarcia co do tego umowy, statystycznym, a podane dane są niezbędne do zawarcia umowy
  3. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat.
  4. Posiadam prawa do: dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  5. Wniesienia skargi do Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych GIODO ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy.
  6. Podanie osobowych jest wymogiem świadczenia usługi, a konsekwencją niepodania będzie brak możliwości korzystania z usługi.

Tu jesteśmy

KONTAKT

Administracja:

Telefon: 502 027 408
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 533 168 364
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę