Aktualności

Zapisy na rok szkolny 2019/20

Zapisy na rok szkolny 2019/20
Już teraz zapraszamy do zgłaszania uczestników na zajęcia w roku szkolnym 2019/20.

Zapisy na rok szkolny 2018/19

Zapisy na rok szkolny 2018/19! Już teraz zapraszamy do zgłaszania uczestników na zajęcia w roku szkolnym 2018/19. Mając na uwadze komfort pracy uczniów liczba miejsc w grupach będzie ograniczona. Dotychczasowe terminy zajęć będą obowiązywać w roku 2017/18, jednak grafik może zostać rozbudowany w przypadku zbyt dużej ilości chętnych w stosunku...

Dzień Dziecka w Solnym Mieście

W dniu 27.05.2018r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w obchodach Dnia Dziecka organizowanych przez Miasto i Gminę Wieliczka oraz Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne „Solne Miasto”. Na pociechy czekało przygotowanych wiele atrakcji takich jak wspólne gotowanie, malowanie twarzy, pływanie czy skakanie.

Nowe filie Szkoły

Powstanie nowych filii Szkoły! Z radością informujemy o utworzeniu się nowych filii Szkoły w Olkuszu, Oświęcimiu oraz Bochni! Podstrony dedykowane każdej z nich powstaną niebawem oraz zostaną wypełnione szczegółową treścią adekwatną do oferty w każdej miejscowości (m.in. grafik zajęć oraz cennik).

Wernisaż w Solnym Mieście

W 2015r. dzięki współpracy z Centrum Edukacyjny – Rekreacyjnym Solne Miasto Szkoła Rysunku Zalubowski otworzyła filię w Wieliczce. Od tego czasu zajęcia artystyczne stały się niezwykle popularne i z każdym rokiem przyciągają coraz większą liczbę uczestników.

Kurs Historii Sztuki

Kurs składa się ze szczegółowego omówienia epok, od starożytności po sztukę ostatnich dziesięcioleci, poszerzony dodatkowo o naukę opisu, analizy i interpretacji dzieł, a także zagadnień dotyczących technik artystycznych. Wykłady ilustrowane są przykładami dzieł z poruszanego na zajęciach tematu, które udostępniane są także uczestnikom...

Partnerzy

  • KAMPUS WIELICKI
  • Solne Miasto Sp. z o.o.
  • Szał dla plastyków
  • Pracownia architektoniczna Archi-logica
  • Małopolskie centrum dźwieku i słowa

Developed in conjunction with Joomla extensions.