Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Zamknij menu

Alohomora – rysunkowe wakacje w Hogwarcie

ALOHOMORA – rysunkowe wakacje w Hogwarcie

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami… W tym roku zabierzemy dzieci oraz młodzież do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.
Tydzień w Hogwarcie jest zaplanowany w dniach 25-29 lipca 2022 r., po 8 godzin atrakcji każdego dnia.

Zapewniamy:
– intensywne zajęcia rysunkowe (i nie tylko!)
– różnorodny i bogaty program zajęć m.in. zaprojektujemy różdżkę czy stworzymy własnego patronusa
– dodatkowe atrakcje m.in. wspólne wyjście do muzeum, wizyta w Dziórawym Kotle, występ zaproszonych gości
– catering
– scenografia sali w klimacie Harrego Pottera

Lokalizacja: Kraków, ul. Berka Joselewicza 21/2
Koszt uczestnictwa: 700 zł (z możliwością rozłożenia na raty)
Zaliczka w wysokości 200 zł do opłacenia w ciągu tygodnia od dokonania zapisu.

Dane do przelewu:
nr konta: 80 1050 1445 1000 0092 7013 3987 PLN
Rafał Zalubowski ul. St Pardyaka 3A, 32- 400 Myślenice
Tytuł przelewu prosimy opisywać w następującej formie:
imię i nazwisko ucznia, Wakacje z rysunkiem 25-29 lipiec

W przypadku nie odbycia się turnusu wszystkie zaliczki zostaną zwrócone.

Szczegółowe informacje o turnusie:
Zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat
Zajęcia dla młodzieży 13-15 lat

Zachęcamy do zapisów na magiczną przygodę pod nr tel.: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333 lub mailowo: kontakt@zalubowski.pl

Udostępnij:

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 10:00-18:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę