Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Zamknij menu

Alohomora Młodzież

ALOHOMORA – RYSUNKOWE WAKACJE W HOGWARCIE DLA MŁODZIEŻY

Wszystkie miejsca na Alohomora – rysunkowe wakacje w Hogwarcie są wyprzedane – istnieje możliwość dokonania zapisu na listę rezerwową.

Witajcie Młodzi Czarodzieje!

Czy jesteście gotowi, aby przeżyć z nami fantastyczną przygodę w świecie, gdzie magia spotyka się z rysunkiem? Alohomora – rysunkowe wakacje w Hogwarcie to tydzień pełen rysunkowych odkryć, magicznych zabaw i spotkań z wyjątkowymi gośćmi! Podczas tego tygodnia m.in. dowiemy się jak zostać czarodziejem, poznamy tajniki tworzenia eliksirów, weźmiemy udział w Turnieju Trójmagicznym, a nawet wybierzemy się do Dziórawego Kotła!
Różdżki, pędzle i ołówki w dłoń!

Hogwart otworzy dla Was swoje drzwi w terminach: 25-29.07!

GRUPA WIEKOWA
Dzieci w wieku od 13 do 15 lat.
Maksymalny rozmiar grupy to 36 osób, turnus zostanie otwarty przy zapisie minimum 20 osób.

LOKALIZACJA ZAJĘĆ
ul. Berka Joselewicza 21/2 oraz wyjścia do różnych miejsc powiązanych z tematyką zajęć

TERMIN TURNUSU
25-29.07.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ
Turnus obejmuje 5 dni zajęć po 8h w godzinach 8:00-16:00

Rozkład:
08:00-8:30 wstęp/ przekąska/zabawa
08:30-10:00 blok warsztatowy
10:00-10:15 przerwa
10:15-11:45 blok warsztatowy
11:45-12:30 obiad
12:30-14:00 ATRAKCJA (spacer/spotkanie z gościem/gra)
14:00-16:00 blok warsztatowy
Ze względu na dodatkowe atrakcje grafik jest ruchomy.

PRZEBIEG ZAJĘĆ

  1. 5,5h zadania warsztatowe: rysunkowe/malarskie/graficzne
  2. 1h przerwy
  3. 1,5h dodatkowe atrakcje (pokaz/warsztaty/wyjście)

PROGRAM ZAJĘĆ

W czasie tygodniowych artystycznych warsztatów zagłębimy się w Świat Magii. Będziemy odkrywać uniwersum Harrego Pottera oraz Hogwartu z pomocą ołówków i pędzli! Poprzez rysunek poznamy nowe gatunki magicznych zwierząt oraz sekrety Świata Czarodziejów, a nawet wybierzemy się w podróż, która zaprowadzi nas na Magiczny Spektakl! Uczestnicy wezmą udział w lekcjach: Obrony przed Czarną Magią, Eliksirów, Zielarstwa czy i Wróżbiarstwa. Będziemy projektować m.in. nadzwyczajne postacie i fantastyczne zwierzęta, tworzyć oraz odczytywać mapy, a nawet portretować największych Czarodziejów. Wszystkie te zajęcia odbędą się w sposób rozwijający umiejętności malarskie, rysunkowe i projektowe.

Na uczestników czekają dodatkowe atrakcje: poznamy niesamowitego gościa – Michała Kuda, który pokaże nam zjawiskowe doświadczenia magiczno-alchemiczne. Odwiedzimy również miejsca powiązane z tematyką turnusu takie jak Muzeum Przyrodnicze czy Dziórawy Kocioł.
Spędźcie z nami tydzień w Hogwarcie!

Warsztaty pięciodniowe obejmują cykl zadań poświęconych zagadnieniom portretu, concept-artu, rysunku z wyobraźni, projektowania oraz animacji. Zajęcia te poszerzą umiejętności i techniki posługiwania się rozmaitymi narzędziami rysunkowymi i malarskimi. Ćwiczenia zawarte w programie mają na celu rozwinąć wyobraźnie uczestnika oraz pokazać, jak stosować zdobytą wiedzę w projektowaniu własnego Uniwersum. W planie – obok zajęć klasycznych, pogłębiających plastyczną wrażliwość oraz wiedzę o kulturze – nie zabraknie miejsca na dobrą zabawę!

Inspiracją do naszej podróży będzie książka oraz seria filmów o Harrym Potterze.

CENNIK
Cena za turnus: 700 zł (5 zajęć po 8h, łącznie 40h kursu)
Jest możliwość rozłożenia na raty.
Zaliczka w wysokości 200 zł do opłacenia w ciągu tygodnia od dokonania zapisu.

Dane do przelewu:
nr konta: 80 1050 1445 1000 0092 7013 3987 PLN
Rafał Zalubowski ul. St Pardyaka 3A, 32- 400 Myślenice
Tytuł przelewu prosimy opisywać w następującej formie:
imię i nazwisko ucznia, Wakacje z rysunkiem 25-29 lipiec

W przypadku nie odbycia się turnusu wszystkie zaliczki zostaną zwrócone.

CATERING

W ramach turnusu Szkoła zapewnia zamawiany catering: obiad i podwieczorek. Przy dokonaniu zapisu bardzo prosimy o informację, czy dziecko jest osobą alergiczną oraz jakie preferuje posiłki (mięsne/bezmięsne). Ze względu na intensywność zajęć prosimy również o zabranie własnego picia i jedzenia.

MATERIAŁY
Organizator zaoferuje uczestnikom warsztatów: papier bristol (w formatach B4, B3, B2), ołówki, gumki do mazania, strugaczki, czarny tusz, czarne markery, kredki, podstawowe zestawy farb wodnych i pędzle. W zakresie materiałów dodatkowych prosimy uczestników o zabranie ze sobą w miarę możliwości: kolorowych markerów alkoholowych i wodnych, ekoliny i inne własne ulubione narzedzia rysunkowe.

ZAPISY
mailowo: kontakt@zalubowski.pl
telefonicznie pod numerem 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 08:00-16:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę