Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Zamknij menu

Wojciech Piechoński

Wojtek Piechoński – urodzony 27 stycznia 1972 roku w Krakowie. Absolwent Wydziału Grafiki ASP w Krakowie – specjalizacja w pracowni Filmu Animowanego, dyplom w pracowni Serigrafii w roku 2000. Twórca i autor animowanych filmów fabularnych, reklamowych, teledysków oraz scenariuszy filmowych, ilustrator. Kierownik pracowni graficznej tygodnika PRZEKRÓJ oraz miesięcznika SUKCES, współpracuje z TVN, RMF FM, LukaFilm, MagicStudio, New Amsterdam. Nauczyciel animacji 2D, rysunku odręcznego i liternictwa (Zalubowski, AnimaArt, Instytut Sztuki UP Krk). Redaktor magazynu komiksowego „Cyrkielnia”, autor sagi „Jan & Poki”. Poza działalnością komercyjną zajmuje się twórczością artystyczną (komiks, malarstwo, film i grafika). Członek rady nadzorczej Towarzystwa Rozwoju Wiedzy Niekonwencjonalnej Chiron. Pasjonat psychotroniki, członek OSHO community. Prace w kolekcjach prywatnych w Izraelu i Polsce. Ulubieni twórcy: F.Starowieyski, J.Duda-Gracz, S.Szukalski i Z.M.Maciejewski.

O sobie pisze: frant, chwat, cwaniak i drygant. Serdeczny łaskawca o wielkim, pełnym fantazji sercu. Galante bobo i dziarski pirat – a gdy trzeba – solidny podnóżek oraz rozważny doradca. Absolwent i pedagog, nieszczęściem obibok i pozer. Małopolski obszarnik zasobny w parę złotych, bezmiar czasu i uwielbienie dla kulturalnej zabawy. Poczciwy farmer z usposobienia, leniwy rentier z powołania, z zawodu zaś – artysta grafik, rzemiosłem swym sławny.

STRONA Z PRACAMI WOJTKA

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 08:00-16:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę