Oferta

Sprawdźcie nas! Wszystkich chętnych do zapisania się na każdy z kursów proponowanych w Szkole Rysunku Zalubowski, zapraszamy na darmowe zajęcia próbne.

Historia sztuki

Kurs historii sztuki w Szkole Rysunku Zalubowski rozpoczyna się w październiku i  trwa do końca kwietnia, obejmując 28 lekcji. Zajęcia odbywają się w grupach do 10 osób raz w tygodniu i trwają 90 minut. Mają one formę wykładów oraz ćwiczeń z wykorzystaniem tekstów źródłowych.

Klasa artystyczna

od 16 lat

Od początku istnienia tego kursu pomogliśmy już nie dziesiątkom ale setkom osób w pomyślnym zdaniu egzaminu na wymarzone uczelnie artystyczne. Zadania realizowane w czasie zajęć to nie tylko studium rysunkowe lub malarskie modela i martwej natury ale też zadania autorskie szkoły tworzone i modyfikowane w wyniku wieloletniego doświadczenia praktycznego i analizy współczesnej sztuki.

Klasa architektoniczna

od 16 lat

Przygotowujemy kandydatów na studia architektury, wzornictwa przemysłowegooraz architektury wnętrz. Od 2013 roku tworzymy autorski program nauczania rysunku architektonicznego, który składa się z kilku konsekwentnie ułożonych działów i pozwala na kompleksowe przygotowanie ucznia do egzaminów wstępnych na każdą polską i zagraniczną uczelnię.

Klasa młodzieżowa 13-15 lat

13-15 lat

Kurs młodzieżowy  Szkoły Rysunku Zalubowski to sprawdzona doskonała oferta dla osób chcących rozwijać swoje artystyczne hobby ale też dla kandydatów do liceów plastycznych i profilowanych artystycznie klas liceów ogólnokształcących. Absolwenci naszego kursu wielokrotnie zajmowali pierwsze miejsce na egzaminach do "plastyków".

Klasa dziecięca

6-8 lat, 9-12 lat

Kurs rysunku dla dzieci Szkoły Rysunku Zalubowski to oferta atrakcyjna dla każdego dziecka, nie tylko przejawiającego wyjątkowe uzdolnienia czy większe zainteresowanie rysunkiem. W czasie zajęć kursu pracujemy zarówno wspierając wybitne uzdolnienia i wskazując im najlepsze kierunki rozwoju jak też wspieramy dzieci stawiające pierwsze kroki również takie, które z wyobraźnią plastyczną mają trudności.