Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Zamknij menu

Intensywny Kurs Rysunku 2024

Intensywny kurs rysunku – edycja 2024

Zapraszamy na nasz KURS INTENSYWNY, edycję 2024!

CO TO JEST KURS INTENSYWNY?
Kurs intensywny to 35-godzinne, pięciodniowe warsztaty rysunkowo-malarskie oraz konsultacje dotyczące układania, uzupełniania i przygotowania teczek i portfolio. Kierowany jest w szczególności do grupy wiekowej 13-15 oraz 16+.

DLA KOGO JEST KURS INTENSYWNY?
Kurs skierowany jest przede wszystkim do kandydatów na studia artystyczne, na kierunki:
• grafikę,
• architekturę,
• architekturę wnętrz,
• formy przemysłowe,
• malarstwo,
ale także do osób niezwiązanych ze Szkołą lub uczelniami artystycznymi, które:
• przygotowują się do egzaminów do liceów plastycznych,
• chcą poszerzyć swoje umiejętności i warsztat rysunkowy,
• chcą uzupełnić lub stworzyć portfolio artystyczne.

KIEDY I GDZIE ODBYWA SIĘ KURS?
Kurs trwa od 12 do 16 lutego 2024 roku (poniedziałek-piątek) w godzinach 9:00-16:30 (w tym pół godziny przerwy).
Lokalizacja: ul. Berka Joselewicza 21/2 w Krakowie.

CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO?
• indywidualne oraz grupowe konsultacje,
• indywidalny oraz grupowy przegląd prac,
• 7-godzinne warsztaty rysunkowe, malarskie i graficzne (z przerwą),
• studium modela,
• studium martwej natury,
• dla chętnych dokumentacja prac (z możliwością skorzystania z profesjonalnego aparatu oraz skanera).

KTO PROWADZI KURS?
Prowadzącymi będą nauczyciele Szkoły Rysunku Zalubowski: Kinga Dusik-Węgrzyn, Ewelina Galla, Ewa Kulka, Wojciech Osielczak oraz Rafał Zalubowski, doświadczeni artyści i absolwenci wyższych szkół artystycznych.

CZY TO DZIAŁA?
Tak! Dowodem skuteczności kursu intensywnego są znakomite wyniki rekrutacji na uczelnie artystyczne. Nasi uczniowie wielokrotnie zajmowali wysokie miejsca spośród kandydatów na wybrane kierunki, w tym dwukrotnie pierwsze miejsce na Grafikę na Krakowskim ASP.

CENNIK:
Kurs pełny: 22 zł za 1h
Całość kursu: 770 zł (łącznie: 35 godzin)
Kurs niepełny: 28 zł za 1h
Zaliczka w wysokości 200 zł do opłacenia w ciągu tygodnia od dokonania zapisu.

Dane do przelewu:
nr konta: 56 1240 5064 1111 0011 2911 9837 PLN
Rafał Zalubowski ul. St Pardyaka 3a, 32-400 Myślenice
Tytuł przelewu prosimy opisywać w następującej formie:
imię i nazwisko ucznia, Intensywny kurs rysunku

ZAPRASZAMY DO ZAPISU!
Zapraszamy do zgłoszeń poprzez Messengera Szkoły, mailowo: kontakt@zalubowski.pl lub pod numerami telefonów: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
Liczba miejsc ograniczona.

Udostępnij:

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 10:00-18:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę