Maksymalny poziom komfortu i obsługi czeka na graczy z Polski u bukmachera Mostbet, gdzie zawsze możesz obstawiać zakłady sportowe lub grać w kasynie online. Aktywnie pracujemy nad poszerzeniem oferty gier w kasynie internetowym Mostbet, a także zapewnieniem wysokich kursów, różnorodnych gier, różnych bonusów i promocji, darmowych zakładów, darmowych spinów i szybkich wypłat. A wygodna aplikacja mobilna nie pozwoli Ci rozstać się z ulubioną grą nawet na minutę!

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Zamknij menu

Październikowy rysunek miesiąca

Październikowy rysunek miesiąca
w wykonaniu Szymona Wiążewskiego

Autobusowy dziadziuś zmierza załatwić swoje sprawy wcześnie rano

Wybraliśmy już drugi w tym roku szkolnym rysunek miesiąca. Tym razem nagroda, w postaci upominku od naszego Super Partnera, Royal Talens Poland, trafia do Szymona Wiążewskiego (18). Zapraszamy do przeczytania co nieco o twórczości Szymona w wywiadzie przeprowadzonym przez Kingę Lewińską.

Szymon Wiążewski

Kinga Lewińska: Jak wygląda Twój proces twórczy?

Szymon Wiążewski: Wybieram kolorowe narzędzia, zarówno na małym i dużym formacie wolę silne środki wyrazu, plamy i kolor, grubą kreskę itp. W trakcie pracy lubię dodawać własne elementy. Lubię też koncentrować się na portretach.

K.L.: W Twoich szkicach i pracach pojawia się mnóstwo twarzy – portretów mniej lub bardziej zdeformowanych. Kim są przedstawione osoby?

S.W.: Tak naprawdę nikim konkretnym. Zgromadziłem kiedyś „bazę” twarzy, które wymyśliłem i teraz pojawiają się czasem w moich pracach. Skupiam się też na autoportretach i portretach osób, z którymi spędzam najwięcej czasu. Bardzo mnie interesuje inność każdej osoby.

K.L.: Jakie jeszcze motywy Cię inspirują?

S.W.: Zwykłe rzeczy, nasza rzeczywistość, którą mogę narysować we własnej stylistyce. Tworzę np. serię rysunków do których inspiracją są autobusy i ich pasażerowie.

Gratulujemy pięknej pracy! Więcej prac Szymona zobaczyć można na jego profilu Behance. Zapraszamy!

Udostępnij:

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 10:00-18:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę