Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Zamknij menu

Wystawa Edyty Żelazko i Weroniki Kozik

SMUTNY KLUB NAKRYWA STÓŁ – WYSTAWA

Smutny Klub to artystyczny kolektyw, do którego należą dwie nasze nauczycielki – Edyta Żelazko oraz Weronika Kozik, obie studiujące na IV roku grafiki na krakowskim ASP. W skład kolektywu wchodzą także Agnieszka Kluszczyńska, Maria Aniela Stanaszek, Wanda Niedźwiedź i Marcel Baran. To wydarzenie to ponowny wernisaż ich wystawy w ramach Open Eyes Art Festival.

Zapraszamy na ponowne otwarcie najnowszego projektu Smutnego Klubu; tym razem chcielibyśmy ugościć Was wszystkich przy stole, przy którym dla każdego postaramy się zapewnić miejsce. Mamy historie do opowiedzenia, wspomnienia do powspominania, problemy do rozgryzienia. Chcemy zapewnić przestrzeń, w której będzie można spędzić chwilę, posłuchać, pomyśleć, posiedzieć. Mamy nadzieję, że spotkamy się na miejscu.

Smutny Klub

Na wystawie obejrzycie obiekty artystyczne wykonane przez nasze nauczycielki w różnych technikach. Projekt został zrealizowany w ramach Nagrody Santander Universidades dla studentów i doktorantów Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Twórczość członków Smutnego Klubu możecie śledzić na ich Instagramie.

Wystawę obejrzycie na ul. Mikołaja Kopernika 15 w Krakowie, od 07.11 do 23.11.
Zapraszamy na uroczyste otwarcie 07.11 o godzinie 18:00!

fot. Tomasz Śmigla
Udostępnij:

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 10:00-18:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę