Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Zamknij menu

Partnerstwo z Wydawnictwem Dwie Siostry

Rozpoczynamy współpracę z Wydawnictwem Dwie Siostry

Efektem współpracy będzie publikowanie recenzji książek Wydawnictwa Dwie Siostry na blogu Zalumag. Będziemy także wykorzystywać wybrane publikacje Wydawnictwa do celów metodycznych – pracy z dziećmi w trakcie zajęć, odbywających się w szkole, tematycznie w dużej części poświęconych książce i ilustracji.

W przyszłości planujemy bardziej rozbudowaną współpracę. Szkoła od dawna jest zainteresowana uczeniem rysunku pod kątem ilustracji oraz innych form rysunku narracyjnego. Od pewnego czasu zauważyliśmy dużą zbieżność w treściach publikacji Wydawnictwa Dwie Siostry i tematach, którymi posługujemy się w czasie naszych zajęć. Zdarzało się także, że poszczególne publikacje lub ilustracje Dwóch Sióstr były dla nas inspirujące. W sposób naturalny narzucają się wspólne dla nas idee, którymi są tworzenie dobrych ksiazek, wartosciowych zarowno pod wzgledem artystycznym, jak i treści związanych z poznawaniem kultury, badaniem i doświadczeniem natury oraz promocją ekologii.
Dzięki fenomenalnym publikacjom takim jak: „Którędy do Yellowstone? Dzika podróż po parkach narodowych” autorstwa Aleksandry i Daniela Mizielińskich, czy „Drzewa” i „Pszczoły” w wykonaniu Piotra Sochy widzimy szansę na wiele wspólnych projektów.

O Wydawnictwie Dwie Siostry:

Wydawnictwo Dwie Siostry to niezależny wydawca specjalizujący się w wyjątkowych książkach dziecięcych. Wydaliśmy już blisko 300 tytułów, wśród nich międzynarodowe bestsellery takie jak „Mapy. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata” i „Pod ziemią, pod wodą” Aleksandry i Daniela Mizielińskich czy „Pszczoły” i „Drzewa” Piotra Sochy i Wojciecha Grajkowskiego.

Wydawnictwo powstało w 2005 roku z potrzeby wprowadzenia wartościowej przeciwwagi dla masowej, komercyjnej produkcji książkowej, jaką najwięksi wydawcy od lat 90. zalewali rynek książki dziecięcej.
W ciągu dziesięciu lat udało się nam wypracować wyrazistą markę cenioną zarówno przez czytelników, jak i przez krytyków oraz fachowców z branży księgarskiej i wydawniczej, a także rozpoznawalność i renomę na międzynarodowym rynku wydawniczym. W 2018 roku zdobyliśmy tytuł Najlepszego Dziecięcego Wydawcy Roku w Europie, przyznawany na Międzynarodowych Targach Książki Dziecięcej w Bolonii.

Od początku działalności przykładamy szczególną wagę do jakości estetycznej, merytorycznej i edytorskiej wydawanych książek. Dokładamy starań, by spełniały one najwyższe standardy, a o tym, że są to starania skuteczne, świadczą liczne wyróżnienia i nagrody – zarówno krajowe, jak i zagraniczne, regularnie przyznawane naszym tytułom. W profilu wydawniczym Dwóch Sióstr mieści się zarówno tradycja, jak i nowatorstwo: z jednej strony przypominamy czytelnikom klasyczne tytuły literatury dziecięcej i prace mistrzów polskiej i światowej ilustracji, z drugiej – promujemy młodych, utalentowanych autorów i ilustratorów i wprowadzamy na polski i międzynarodowy rynek pionierskie projekty książkowe.

Strona www Wydawnictwo Dwie Siostry
Facebook
Instagram
YouTube

Wykorzystane zdjęcia autorstwa Wydawnictwa Dwóch Sióstr.

Udostępnij:

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 08:00-16:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę