Szkoła rysunku, kurs rysunku

Szkoła rysunku, kurs rysunku

Zamknij menu

Wakacje z rysunkiem!

Zapraszamy do udziału w letnich warsztatach rysunkowych w wybranej filii oraz grupie wiekowej:

Wakacje z rysunkiem – Szkoła Kraków
ZAJĘCIA DLA DZIECI
ZAJĘCIA DLA MŁODZIEŻY

Wakacje z rysunkiem – Szkoła Myślenice
ZAJĘCIA DLA DZIECI
ZAJĘCIA DLA MŁODZIEŻY

Wakacje z rysunkiem – Szkoła Wieliczka
ZAJĘCIA DLA DZIECI
ZAJĘCIA DLA MŁODZIEŻY

Wakacje z rysunkiem – Szkoła Niepołomice
ZAJĘCIA DLA DZIECI
ZAJĘCIA DLA MŁODZIEŻY

Wakacje z rysunkiem – Szkoła Oświęcim
ZAJĘCIA DLA DZIECI
ZAJĘCIA DLA MŁODZIEŻY

Wakacje z rysunkiem – Szkoła Olkusz
ZAJĘCIA DLA DZIECI

Wakacje z rysunkiem – Szkoła Bochnia
ZAJĘCIA DLA DZIECI

Warsztaty artystyczne – zajęcia plastyczne, kurs rysunku| Dzieci

Grupa wiekowa 6-12 lat

Zapraszamy na pokład! Czeka nas wielka, wakacyjna przygoda z rysunkiem. Rozpoczniemy od podróży w czasie do jurajskiej dżungli pełnej dinozaurów, aby zaraz później polecieć rakietą w kosmos i zaprojektować własną planetę. To nie wszystko! Afrykańskie safari, spotkanie z trzema wybitnymi artystami czają się tuż za rogiem. Wakacje z rysunkiem, to pasjonujące przeżycie, w trakcie którego dzieci staną się odkrywcami innych kultur, zapoznają się z elementami warsztatowymi w rysunku i malarstwie, poznają dzieła sztuki modernistycznej i nie tylko. Przy sprzyjającej pogodzie, w jednym dniu w trakcie turnusu, zajęcia odbędą się na świeżym powietrzu.
Młodzi twórcy będą mieć okazję dać się ponieść wyobraźni, rysować, malować i eksperymentować z artystycznym warsztatem.

   

Warsztaty artystyczne – kurs rysunku w wakacje | Młodzież

Grupa wiekowa od 13 lat

Wakacje to czas odpoczynku, podróży i przygód! Jedną z nich może stać się odkrycie w sobie nowej pasji i pokładów kreatywności podczas warsztatów rysunkowych w naszej szkole. Na zajęciach odnajdą się zarówno osoby dopiero stawiające pierwsze kroki w rysunku, jak i bardziej zaawansowani twórcy. Różnorodna tematyka turnusów zainspiruje do wykreowania własnego uniwersum gry, zaprojektowania polskiego superbohatera oraz muralu o tematyce społecznej. W trakcie podróży do kraju kwitnącej wiśni będziemy rysować mangę, a prosto z peronu 9 i ¾ wyruszymy do Hogwartu. Wakacyjne warsztaty dla młodzieży to też świetna okazja do wypróbowania naszych zajęć przez osoby zamierzające kandydować do liceów plastycznych i na uczelnie artystyczne lub architektoniczne, które myślą o uczestnictwie w kursie w nowym roku szkolnym. Przy sprzyjającej pogodzie jedne z zajęć w trakcie turnusu odbędą się na świeżym powietrzu.

 

KONTAKT

Administracja:

Telefon: 502 027 408
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 533 168 364
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę