Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Zamknij menu

Wakacje z rysunkiem!

Zapraszamy do udziału w letnich warsztatach rysunkowych w wybranej filii oraz grupie wiekowej:

Wakacje z rysunkiem – Szkoła Kraków
ZAJĘCIA DLA DZIECI
ZAJĘCIA DLA MŁODZIEŻY

Wakacje z rysunkiem – Szkoła Wieliczka
ZAJĘCIA DLA DZIECI
ZAJĘCIA DLA MŁODZIEŻY

Wakacje z rysunkiem – Szkoła Myślenice
ZAJĘCIA DLA DZIECI
ZAJĘCIA DLA MŁODZIEŻY

Cennik dla wszystkich filii znajduje się pod tym linkiem. 

Warsztaty artystyczne – zajęcia plastyczne, kurs rysunku | Dzieci

Grupa wiekowa 6-12 lat

Jeśli nie mają Państwo planów na wakację, proponujemy najmłodszym wzięcie udziału w trzech fantastycznych, letnich wyprawach! Na samym początku dzieci wybiorą się na tajemniczą i nieoznaczoną na mapach wyspę na Pacyfiku, gdzie czeka na nich mnóstwo – nie tylko rysunkowo malarskich – przygód. W kolejnym tygodniu dzieci będą uczestniczyć w malarskim rajdzie po słonecznej Francji – odwiedzą jej najpiękniejsze regiony, a przewodnikami tej wycieczki będą wielcy francuscy malarze. Wakacyjne szaleństwa zakończy Festiwal Japoński. Podczas festiwalu młodzi twórcy poznają Kraj Kwitnącej Wiśni i jego fascynującą kulturę.

   

Warsztaty artystyczne – kurs rysunku w wakacje | Młodzież

Grupa wiekowa 13-15 lat

Jeśli nie mają Państwo planów wakacyjnych dla swoich starszych pociech, proponujemy Wam trzy fantastyczne letnie wyprawy! Na samym początku wybierzemy się na tajemniczą i nieoznaczoną na mapach wyspę na Pacyfiku, gdzie czeka nas mnóstwo, nie tylko rysunkowo – malarskich, przygód. Wyprawa ta będzie pretekstem do opracowania scenariusza projektu graficznego przygodowej gry. Następnie, urządzimy sobie malarski rajd po słonecznej Francji. Odwiedzimy jej najpiękniejsze regiony, a naszymi przewodnikami będą wielcy malarze m.in. Monet, Cezanne, van Gogh i Picasso. Na podstawie ich twórczości poznamy tajniki warsztatu każdego z nich. Wakacyjne szaleństwa zakończy Festiwal Japoński, podczas którego poznamy Kraj Kwitnącej Wiśni i jego fascynującą kulturę. Dowiemy się m.in. jak zaprojektować japoński ogród, skąd się wzięło origami, czym jest kimono i jaka jest jego tradycja.

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 10:00-18:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę