Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Zamknij menu

Zalucanal

Kurs Intensywny 2023

Tak było na lutowym kursie intensywnym. Zadania rysunkowe z obserwacji, elementy grafiki warsztatowej, przeglądy prac i szkicowników. Podczas kursu testowaliśmy również materiały plastyczne od naszego partnera - SklepPlastyczny.pl Wśród nich m.in.: ołówki grafitowe Sketching, Derwent; ołówki wodorozmywalne Sketching, Derwent; Blok Bristol vellum Strathmore. Przypominamy, że w SklepPlastyczny.pl dla uczniów naszej Szkoły obowiązuje 10% rabatu. Zachęcamy do zakupów!

Oglądaj więcej

Narysowaliśmy to!

Narysowaliśmy to! W tym roku szkolnym zaangażowaliśmy do pracy nad kampanią promocyjną dwie uczennice Szkoły - Weronikę Wydmańską oraz Kingę Lewińską. Pierwsza z nich - Weronika - zrobiła dla nas serię animacji. Wyjątkowych, bo z udziałem wybranych prac uczniów z klasy dziecięcej, młodzieżowej, artystycznej oraz architektonicznej. Zapraszamy do oglądania i zachęcamy do zapisów!

Oglądaj więcej

Bauhaus

Animacja Karoliny Walas do lekcji rysunku Bauhaus

Gotowi do lotu? 3..2..1.. START! W tym tygodniu wyruszamy w kosmiczną podróż!

Dzieci oraz młodzież będą mieli za zadanie zaprojektować przedmioty powiązane z ideą Bauhausu, ze szczególnym uwzględnieniem kształtu i funkcji. Może będzie to czajnik, lampa, a może fotel? Czekamy na kosmiczne efekty w wykonaniu naszych uczniów!

Oglądaj więcej

Animacja Karoliny Walas

Animacja Morze autorstwa Karoliny Walas

Wraz z rozwojem nowej zakładki Zalucanal na naszej stronie, otrzymujemy coraz więcej materiałów filmowych w wykonaniu naszych absolwentów oraz uczniów. Chcemy podzielić się z Wami piękną animacją w wykonaniu Karolina Walas. Karolina jest absolwentką Szkoły, a od dłuższego czasu wykonuje dla nas pojedyncze zlecenia graficzne, jak na przykład ilustracje do zeszłorocznego wydarzenia: Wakacje z rysunkiem. Dwa lata temu Karolina stworzyła animację we współpracy z zespołem Vincent Theo. „Morze” opowiada o wspomnieniach niespełnionej miłości, które powracają jak fala

Oglądaj więcej

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 10:00-18:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę