Poszukujemy menedżera

Szkoła Rysunku Zalubowski poszukuje osoby na stanowisko MENEDŻER.

Podstawowe kompetencje i umiejętności:

1. Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów; mile widziane związane z zarządzaniem, administracją, reklamą, administracją kultury.
  2. Minimalnie roczne doświadczenie w administracji lub zarządzaniu procesami, projektami w przedsiębiorstwach lub jednostkach kultury.
  3. Dobra obsługa pakietu Office.
  4. Podstawowa lub zaawansowana obsługa oprogramowania graficznego (Adobe, Corell i podobne)
  5. Obsługa urządzeń biurowych i paneli administracyjnych stron i serwisów www (np.WordPress).
  6. Angielski w stopniu średnio zaawansowanym.
  7. Prawo jazdy kat B i praktyka kierowcy.

Zadania:

1. Obsługa poczty elektronicznej, redakcja korespondencji, obsługa stron w kontakcie telefonicznym.
  2. Tworzenie i obieg dokumentacji, archiwizacja dokumentów i biblioteki mediów, sprawozdawczość.
  3. Tworzenie miesięcznych grafików pracy.
  4. Współpraca w zakresie administracyjnym, redakcyjnym i informacyjnym przy zarządzaniu serwisem www i mediami.
  5. Koordynacja pracy i rozwoju działu administracji oraz innych działów i stanowisk zadaniowych: promocji i marketingu, logistyki, metodyki, wewnętrzny obieg informacji.
  6. Wyjazdy i spotkania biznesowe, reprezentacja firmy, załatwianie spraw w urzędach.
  7. Projektowanie organizacyjne, współzarządzanie procesami sprzedażowymi i wydarzeniami, koordynacja pracy zespołu w tym zakresie.
  8. Organizacja spotkań, szkoleń i wewnętrznych narad i konferencji.

Cechy:

1. Umiejętność organizacji pracy własnej oraz umiejętność zarządzania zespołem administracyjno menedżerskim i wsparcie w zarządzaniu zespołem merytorycznym.
  2. Samodzielność, odpowiedzialność, kreatywne myślenie, umiejętność rozwiązywania sytuacji kryzysowych, spokój, opanowanie, skuteczność i konsekwencja.
  3. Rzetelność, precyzja, sumienność i punktualność.
  4. Wysoka kultura osobista i umiejętności budowania relacji interpersonalnych – łatwość nawiązywania kontaktów, zdolności negocjacyjne i reprezentacyjne.
  5. Mile widziane zainteresowania kulturalne ogólne w tym preferowane sztukami wizualnymi, reklamą i fotografią oraz wydawnictwami
  6. Wola rozwoju osobistego, umiejętność uczenia się podejmowania nowych wyzwań
  7. Otwartość na innowacje i wdrażanie procesów rozwojowych, umiejętność adaptacji w nowych warunkach pracy
  8. Mobilność i dyspozycyjność w podstawowym wymiarze pracy.

Oferujemy:

1. Umowa o pracę lub B2B do uzgodnienia.
  2. Pracę biurową zlokalizowaną w Krakowie/Myślenicach.
  3. Możliwość zdobywania nowych kompetencji także poprzez częściową lub całościową refundację kursów i szkoleń zewnętrznych.
  4. Stabilny okres zatrudnienia.
  5. Możliwość awansu i wzrostu wynagrodzenia warunkowana skutecznością działania i rozwojem firmy.
  6. Pracę w kreatywnym zespole, w firmie o dużej dynamice rozwoju i zmian.
  7. Możliwość nawiązywania różnorodnych kontaktów.
  8. Zdobywanie doświadczenia w wielu zakresach między innymi poprzez udział w programach wdrożeniowych, nowych projektach i współpracy outsourcingowej.
  9. Pracę w firmie tworzącej dobre relacje i zaufanie, w znakomitej atmosferze i w przyjaznym środowisku personalnym.

Proces rekrutacji:

1. Nadsyłanie CV na adres: kontakt@zalubowski.pl
  2. Rozmowy kwalifikacyjne
  3. Informacja o zatrudnieniu
  4. Okres próbny

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Galeria Zalubowski – Rafał Zalubowki z siedzibą w Myślenicach przy ul. Pardyaka 3A,  adres e-mail: kontakt@zalubowski.pl, Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail kontakt@zalubowski.pl. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.