Oferta

Sprawdźcie nas! Wszystkich chętnych do zapisania się na każdy z kursów proponowanych w Szkole Rysunku Zalubowski, zapraszamy na darmowe zajęcia próbne.

Klasa gimnazjalna

13-15 lat

Kurs gimnazjalny Szkoły Rysunku Zalubowski to sprawdzona doskonała oferta dla osób chcących rozwijać swoje artystyczne hobby ale też dla kandydatów do liceów plastycznych i profilowanych artystycznie klas liceów ogólnokształcących. Absolwenci naszego kursu wielokrotnie zajmowali pierwsze miejsce na egzaminach do "plastyków".

Klasa dziecięca

6-8 lat, 9-12 lat

Kurs rysunku dla dzieci Szkoły Rysunku Zalubowski to oferta atrakcyjna dla każdego dziecka, nie tylko przejawiającego wyjątkowe uzdolnienia czy większe zainteresowanie rysunkiem. W czasie zajęć kursu pracujemy zarówno wspierając wybitne uzdolnienia i wskazując im najlepsze kierunki rozwoju jak też wspieramy dzieci stawiające pierwsze kroki również takie, które z wyobraźnią plastyczną mają trudności.