Klasa gimnazjalna

13-15 lat

Zajęcia dla młodzieży

Kurs gimnazjalny Szkoły Rysunku Zalubowski to sprawdzona doskonała oferta dla osób chcących rozwijać swoje artystyczne hobby ale też dla kandydatów do liceów plastycznych i profilowanych artystycznie klas liceów ogólnokształcących. Absolwenci naszego kursu wielokrotnie zajmowali pierwsze miejsce na egzaminach do "plastyków".

Kurs gimnazjalny (13-15 lat) naszej szkoły to kombinacja pracy studyjnej z serią autorskich zadań z programu tworzonego przez nas od wielu lat. Zajęcia studyjne to doskonalenie warsztatu w pracy z modelem i martwą naturą. Zadania, które proponujemy poszerzają doświadczenie uczestnika o umiejętności kreatywne i pozwalają się zetknąć z zagadnieniami świata sztuki i projektowania wizualnego. Już po kilku lekcjach okaże się, że skomplikowane kompozycje figuratywne, martwe natury, tworzenie ilustracji czy plakatu to z naszą pomocą łatwo osiągalne cele.

Zapisy:
FORMULARZ
tel. 502 027 408

Po szczegóły zapraszamy do grafiku zajęć i cennika.

GALERIA PRAC UCZNIÓW

Zajęcia plastyczne dla młodzieży odbywają się w filiach:
Bochnia, KrakowieMyślenicachWieliczceNiepołomicachOlkuszu i Oświęcimiu.