Klasa dziecięca

6-8 lat, 9-12 lat

Zajęcia plastyczne dla dzieci – kurs rysunku

Kurs rysunku dla dzieci Szkoły Rysunku Zalubowski to oferta atrakcyjna dla każdego dziecka, nie tylko przejawiającego wyjątkowe uzdolnienia czy większe zainteresowanie rysunkiem. W czasie zajęć kursu pracujemy zarówno wspierając wybitne uzdolnienia i wskazując im najlepsze kierunki rozwoju jak też wspieramy dzieci stawiające pierwsze kroki również takie, które z wyobraźnią plastyczną mają trudności.

Praca odbywa się w oparciu o autorski program szkoły, który tworzymy od wielu lat nieustannie go modyfikując i ulepszając. Każda z ok. 37 lekcji w rocznym cyklu zajęć to odrębny, niejednokrotnie zaskakujący uczestników temat. Treści zadań ujęte są w kilka działów tematycznych, a ich forma skłania do nieszablonowych zachowań i pomysłowości uczestników. Nasze zajęcia to nie tylko kurs rysunku ale również nauka twórczego myślenia i kreacji form.

OPIS ZAJĘĆ:

Zajęcia rysunku odbywają się w grupach dla dzieci w wieku 6-8 lat oraz 9-12 lat z udziałem jednego lub dwójki instruktorów. Dzieci pracują przy sztalugach lub, jeśli wolą przy ławkach. Czasami tryb indywidualny zamieniamy na pracę w dwójkach lub kilkuosobowych zespołach. Każdy uczestnik otrzymuje w czasie trwania lekcji kilka indywidualnych korekt. Poza wskazówkami, obejmują one także praktyczny pokaz zachowań i metod pozwalających tworzyć rysunki. Zapewniamy uczniom potrzebne materiały w czasie zajęć.

Zapisy:
FORMULARZ
tel. 502 027 408

Po szczegóły zapraszamy do grafiku zajęć i cennika.

GALERIA RYSUNKÓW DZIECIĘCYCH

Zajęcia plastyczne dla dzieci odbywają się w filiach:
 Myślenicach, Wieliczce, Niepołomicach, Olkuszu, Oświęcimiu i Bochni.