Klasa artystyczna

od 16 lat

Kurs rysunku artystycznego

Od początku istnienia tego kursu pomogliśmy już nie dziesiątkom ale setkom osób w pomyślnym zdaniu egzaminu na wymarzone uczelnie artystyczne. Zadania realizowane w czasie zajęć to nie tylko studium rysunkowe lub malarskie modela i martwej natury ale też zadania autorskie szkoły tworzone i modyfikowane w wyniku wieloletniego doświadczenia praktycznego i analizy współczesnej sztuki.

• Nasze zajęcia oprócz rysunku stacjonarnego to także wykłady,  warsztaty i wciąż nowe pomysły na rozwój. Dzięki rosnącej strukturze szkoły zatrudniamy coraz więcej osób – artystów o starannie przez nas zbadanych  umiejętnościach warsztatowych i wybitnych osiągnięciach twórczych. Dzięki temu w tej szkole nic nie jest tuzinkowe, rutyna nas nie zabija a nasi klienci pozostają z nami na długo po zakończeniu nauki.
  • W czasie naszych zajęć powstają prace z zastosowaniem wszystkich technik. W większym wymiarze czasowym pracujemy przy sztalugach wykonując rysunki na dużych formatach ale wagę przykładamy do szkicowania na mniejszych formatach, tworzenia niestandardowych tematycznie prac, art konceptów, ilustracji, projektów etc.
  • Praca ucznia jest kilka razy korygowana w czasie sesji, a korekta często zamienia się w praktyczny pokaz metody budowania kompozycj lub formy, sposobów szrafowania, użycia technik rysunkowych i malarskich oraz operowania walorem i kolorem.
  • W trakcie korekty często odwołujemy się do mistrzowskich rozwiązań warsztatowych korzystając z reprodukowanych przykładów arcydzieł. Korekta jest dostosowana do poziomu rozwoju ucznia i jego indywidualnych predyspozycji stylistycznych.
  • Oferta skierowana jest przede wszystkim do kandydatów na wyższe uczelnie artystyczne, ale także hobbystów oraz pasjonatów rysunku.Pomagamy również studentom chcącym wzmocnić umiejętności rysunkowe na swoich kierunkach lub planującym zmianę studiów na artystyczne. Uczymy rysunku osoby przystępują cedo egzaminów plastycznych związanych z zawodem, np. florystom, nauczycielom,rzemieślnikom artystycznym oraz wszystkim, którzy z różnorodnych przyczyn chcą rozwijać swój talent.

Zapisy:
FORMULARZ
tel. 502 027 408

GALERIA RYSUNKU I MALARSTWA ARTYSTYCZNEGO

Po szczegóły zapraszamy do grafiku zajęć i cennika.

• Centrum Języków Obcych IMPULS