Klasa artystyczna

od 16 lat

Kurs rysunku artystycznego

Od początku istnienia tego kursu pomogliśmy już nie dziesiątkom ale setkom osób w pomyślnym zdaniu egzaminu na wymarzone uczelnie artystyczne. Zadania realizowane w czasie zajęć to nie tylko studium rysunkowe lub malarskie modela i martwej natury ale też zadania autorskie szkoły tworzone i modyfikowane w wyniku wieloletniego doświadczenia praktycznego i analizy współczesnej sztuki.

• Nasze zajęcia oprócz rysunku stacjonarnego to także wykłady,  warsztaty i wciąż nowe pomysły na rozwój. Dzięki rosnącej strukturze szkoły zatrudniamy coraz więcej osób – artystów o starannie przez nas zbadanych  umiejętnościach warsztatowych i wybitnych osiągnięciach twórczych. Dzięki temu w tej szkole nic nie jest tuzinkowe, rutyna nas nie zabija a nasi klienci pozostają z nami na długo po zakończeniu nauki.
  • W czasie naszych zajęć powstają prace z zastosowaniem wszystkich technik. W większym wymiarze czasowym pracujemy przy sztalugach wykonując rysunki na dużych formatach ale wagę przykładamy do szkicowania na mniejszych formatach, tworzenia niestandardowych tematycznie prac, art konceptów, ilustracji, projektów etc.
  • Praca ucznia jest kilka razy korygowana w czasie sesji, a korekta często zamienia się w praktyczny pokaz metody budowania kompozycj lub formy, sposobów szrafowania, użycia technik rysunkowych i malarskich oraz operowania walorem i kolorem.
  • W trakcie korekty często odwołujemy się do mistrzowskich rozwiązań warsztatowych korzystając z reprodukowanych przykładów arcydzieł. Korekta jest dostosowana do poziomu rozwoju ucznia i jego indywidualnych predyspozycji stylistycznych.
  • Oferta skierowana jest przede wszystkim do kandydatów na wyższe uczelnie artystyczne, ale także hobbystów oraz pasjonatów rysunku.

Zapisy:
FORMULARZ
tel. 502 027 408

GALERIA RYSUNKU I MALARSTWA ARTYSTYCZNEGO

Po szczegóły zapraszamy do grafiku zajęć i cennika.