Klasa architektoniczna

od 16 lat

Kurs rysunku architektonicznego

Szkoła Rysunku Zalubowski oferuje Państwu kompletny i specjalistyczny kurs rysunku architektonicznego w bardzo przystępnej cenie. Stworzyliśmy autorski program, który przeprowadzi ucznia od podstaw perspektywy linearnej i konstrukcji brył do skomplikowanych zadań rysunkowych, przygotowujących do egzaminu na każdy wydział architektury w Polsce.

Program nauczania jest usystematyzowany w kilku działach tematycznych i rozłożony w czasie w dostosowanych do indywidualnych potrzeb metodach intensywności.

Kolejno obejmuje on działy:

1. Perspektywa linearna i konstrukcja brył stereometrycznych.
  2. Kompozycja.
  3. Mała architektura.
  4. Materiały i tworzywa architektoniczne i naturalne.
  5. Kontekst przestrzenny w architekturze i roślinność.
  6. Podstawy projektowania architektonicznego.
  7. Egzaminacyjny – polegający na realizacji serii zadań z egzaminów na najlepsze wydziały architektury w Polsce.

Na bieżąco realizujemy również zadania z martwą naturą ucząc rozwiązywania wszystkich niezbędnych rysownikowi problemów modelunku, szrafu, perspektywy malarskiej, kontrastu, kompozycji etc.

Uczestnicy kursu znajdą się pod opieką merytorycznie przygotowanych i doświadczonych nauczycieli.
W cenie zajęć otrzymacie Państwo podstawowe materiały rysunkowe.

Zapisy:
FORMULARZ
tel. 502 027 408

Po szczegóły zapraszamy do grafiku zajęć oraz cennika.