Kadra

Rafał Zalubowski

mgr Rafał Zalubowski

założyciel i właściciel Szkoły

Urodzony w 1973 roku w Myślenicach, absolwent
Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Kenara
w Zakopanem oraz Wydziału Grafiki ASP w Krakowie.
Dyplom w pracowni miedziorytu prof. S. Wejmana w roku 1998.
2002 - powołał autorski kurs rysunku i malarstwa.
2003 - 2006 - współorganizował Myślenickie Konfrontacje Kulturalno-Naukowe.
2008-2010 - był redaktorem naczelnym miesięcznika "SEDNO".
2008-2010 - współpracował z "Dziennikiem Polskim" publikując rysunki.
2009 - roku założył Galerię Zalubowski i działającą przy niej Szkołę Rysunku.
Uczy rysunku i malarstwa oraz rysunku architektonicznego

 
Marcin Dymek

mgr Marcin Dymek

nauczyciel rysunku

Urodzony 26 stycznia 1986 roku w Krakowie.
2006 - 2011 - studia na wydziale Grafiki Krakowskiej ASP Dyplom w pracowni rysunku nr. 1
2010 - studia na wydziale Sztuk Pięknych na Universitatea de Arta si Design - Cluj Napoca
2010 - 2011 - studia na wydziale Sztuk Pięknych na uniwersytecie Sabanci w Stambule
2015 - asystentura w katedrze rysunku na Wydziale Grafiki krakowskiej ASP. Zajmuje się rysunkiem, malarstwem i instalacją. 

Wojciech Piechoński

mgr Wojciech Piechoński

nauczyciel rysunku

Urodzony 27 stycznia 1972 roku w Krakowie. Absolwent Wydziału Grafiki ASP w Krakowie - specjalizacja w pracowni Filmu Animowanego, dyplom w pracowni Serigrafii w roku 2000. Twórca i autor animowanych filmów fabularnych, reklamowych, promocyjnych, teledysków oraz scenariuszy filmowych, ilustrator. Nauczyciel animacji 2D, rysunku odręcznego i liternictwa ( AnimaArt, Instytut Sztuki UP Kraków ). Kierownik pracowni graficznej tygodnika PRZEKRÓJ oraz miesięcznika SUKCES, współparcował z TVN, RMF FM, LukaFilm, MagicStudio. Redaktor magazynu komiksowego „Cyrkielnia”. Poza działalnością komercyjną zajmuje się twórczością artystyczną ( komiks, małe formy filmowe, malarstwo i grafika ). Prace w zbiorach prywatnych w Izraelu i Polsce.

Adam Żądło

mgr Adam Żądło

nauczyciel rysunku

Urodzony 6 lipca 1993 r. w Myślenicach, student V roku Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Specjalizuje się w animacji i fotografii. Bazą dla jego działań artystycznych są mocne podstawy z rysunku i malarstwa.
Laureat kilku międzynarodowych konkursów m. in. finalista 2016 Sony World Photography Awards i czterokrotny półfinalista 2016 Adobe Design Achievement Awards.
Jego filmy animowane, fotografie i rysunki były pokazywane na wystawach i festiwalach w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Polsce, Austrii, Estonii, Dani, Rosji, Serbi i we Włoszech. Współpracuje z Mechatronikami i Robotykami przy konstruowaniu cyborga.

 
Wojciech Osielczak

Wojciech Osielczak

nauczyciel rysunku

Urodzony 13 pażdziernika 1992 roku w Myślenicach. W roku 2011 rozpoczął studia na kierunku Grafika Wydziału Sztuki krakowskiego Uniwersytetu Pedagogicznego. W roku 2012 zdał egzamin na Wydział Grafiki krakowskiej ASP. W 2015 uczestniczył w programie MOST na katowickiej ASP. Po rocznym pobycie w Katowicach kontynuuje studia w ASP w Krakowie. W 2017 rozpoczął studia pedagogiczne w Studium Pedagogicznym przy Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie. Obecnie realizuje dyplom na Wydziale Grafiki macierzystej, krakowskiej uczelni. Zajmuje się rysunkiem, malarstwem, grafiką, fotografią.

Natalia Klimas

Natalia Klimas

nauczyciel rysunku

Urodzona 23 czerwca 1992r. w Krakowie. Ukończyła 1 Liceum Ogólnokształcące im.T.Kosciuszki w Myślenicach w 2011r. Od 2013r. studentka Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki na ASP w Krakowie. Brała udział w wystawach zbiorowych: "Harenda 2013", "Wspomnienia" w 2013r., "Zbiorowo" z 2013r., "Zator 2016" i indywidualnych: "Cydron" w 2014r oraz wystawę malarstwa i rysunku w Bibliotece Publicznej w Myślenicach w 2017r.

Izabella Suder

Izabella Suder

nauczyciel architektury

Urodzona 27 maja 1997r.w Krakowie. Absolwentka Liceum Zakonu Pijarów w Krakowie. Od 2016 studentka architektury na Politechnice Rzeszowskiej

Paulina Ostafin

Paulina Ostafin

nauczyciel architektury

Urodzona 2 czerwca 1993r. w Myślenicach, absolwentka II Liceum Ogólnokształcącego im. Tytusa Chałubińskiego w Myślenicach, w latach 2014-2015 uczennica w Szkole Rysunku Zalubowski, od 2015 roku studentka kierunku "Architektura" na Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu, pasjonatka muzyki i architektury współczesnej.

IMG 4299

mgr Magdalena Szczepaniak - Tabor

nauczycielka rysunku

Urodzona 3 kwietnia 1984r. w Myślenicach.  Absolwentka Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie-dyplom w pracowni Malarstwa Prof. Adama Wsiołkowskiego  oraz aneks rysunkowy do dyplomu w pracowni  Prof. ASP  Bogusławy Bortnik-Morajdy, 2009. W 2012 dyplom z edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych na macierzystej uczelni, Promotor:  prof. Adam Brincken. Prowadzi zajęcia edukacyjne, tworzy, projektuje. Bierze udział w licznych projektach artystycznych oraz zbiorowych wystawach. Interesuje się łączeniem dźwięku z działaniami plastycznymi. Pasjonatka filmów animowanych.

 
Anna Uliasz

Anna Uliasz

asystentka kursu dla dzieci i młodzieży

Urodzona 24.07.1998 r.  w Krakowie
Absolwentka Publicznego Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie od 2017.
Rozpoczęcie nauki na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w roku 2017/18.

Dominika Popiołek

Dominika Popiołek

asystentka kursu dla dzieci

Urodzona 3 kwietnia 1995 r. w Krakowie. W latach 2013-2014 uczennica w Szkole Rysunku Zalubowski. Ukończyła studia I stopnia na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, kierunek grafika. Obecnie studentka art&design na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Interesuje się fotografią analogową, ilustracją oraz muzyką.

Partnerzy

  • KAMPUS WIELICKI
  • Solne Miasto Sp. z o.o.
  • Szał dla plastyków
  • Pracownia architektoniczna Archi-logica
  • Małopolskie centrum dźwieku i słowa

Developed in conjunction with Joomla extensions.