Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Zamknij menu

Ferie z rysunkiem Młodzież | Wieliczka

Ferie z rysunkiem dla młodzieży – Szkoła w Wieliczce

GRUPA WIEKOWA

od 13 lat Zapraszamy zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane!

Maksymalny rozmiar grupy to 15 osób, turnus zostanie otwarty przy zapisie minimum 6 osób.

LOKALIZACJA ZAJĘĆ

Wieliczka, Szkoła Mistrzostwa Sportowego, ul. Bogucka 2

TERMINY TURNUSÓW:

 1. 05.01, 07.01, 08.01
 2. 12.01, 13.01, 14.01

Dzięki odrębnej tematyce każdego z turnusów, zachęcamy do uczestnictwa w obu.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

Jeden turnus obejmuje 3 dni zajęć po 4h:

 • WTOREK w godzinach: 11:30-15:30
 • ŚRODA w godzinach: 11:30-15:30 (zajęcia w drugim tygodniu ferii)
 • CZWARTEK w godzinach: 11:30-15:30
 • PIĄTEK w godzinach: 11:30-15:30 (zajęcia w pierwszym tygodniu ferii)

PRZEBIEG ZAJĘĆ:

 1. 3h 35 min zadań warsztatowych (rysunkowych/malarskich/graficznych) oraz tworzenia rysunków projektowych
 2. 25 min przerwy

PROGRAM ZAJĘĆ

 1. Concept art: jak stworzyć świat/uniwersum gry od podstaw? (05.01-08.01)
  Podczas tych warsztatów będziemy projektować świat dla uniwersum gry osadzonej w świecie mitologii. Jako inspiracje posłużą nam projekty profesjonalnych twórców gier komputerowych, literatura fantasy, science – fiction oraz mitologia właśnie. . Przedstawimy pojęcie concept artu – projektowania postaci i lokacji. Porozmawiamy o roli rysownika i jego umiejętnościach ważnych dla tworzenia wizji fantastycznego świata. Poznamy także różnorakie narzędzia potrzebne do ich kreowania – zarówno klasyczne jak i te nowoczesne.
 2.  Podstawy projektowania : znak graficzny, plakat, ilustracja (12.01-14.01)
  Projektowanie! Zawód projektanta wiąże się z realizacją rozmaitych projektów. W trakcie warsztatów, wchodząc w buty projektanta stworzymy znak graficzny, plakat oraz ilustracje do wybranego tekstu. Przejdziemy przez etapy tworzenia zlecenia od kuchni, poznamy różnorakie narzędzia i zastanowimy się jakie umiejętności są przydatne w roli rysownika parającego się projektowaniem. 

CENNIK

Cena za 1 turnus: 240zł (3 zajęcia po 4h, łącznie 12h kursu)
Uczniom naszej Szkoły uczęszczającym na zajęcia w roku szkolnym 2020/21 przysługuje 7% zniżki

MATERIAŁY

Wszyscy zgłoszeniu uczniowie zostaną poproszeni o przynoszenie ze sobą własnych materiałów rysunkowych i malarskich, szczegółowa lista zostanie przesłana po dokonaniu zgłoszenia. Podstawowe materiały to kredki, ołówki, gumka do mazania, temperówka, pisaki, farby plakatowe/akrylowe/akwarelowe, cienkopisy, szkicownik. Szkoła zapewniać będzie bristol, deski do rysunku, sztalugi i stoliki.

WAŻNE! Na zajęciach obowiązkowe jest przestrzeganie obecnie panujących wymogów sanitarnych. Prosimy o zapoznanie się z nimi pod tym linkiem.

ZAPISY:

 • mailowo: kontakt@zalubowski.pl
 • telefonicznie pod numerem 502 027 408

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 10:00-18:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę