Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Zamknij menu

Ferie z rysunkiem Dzieci | Myślenice

Ferie z rysunkiem dla dzieci – Szkoła w Myślenicach

Zainspirowani mroźną aurą w okresie ferii zapraszamy dzieci na zajęcia artystyczne w prawdziwie zimowej odsłonie! Rozpoczniemy od podróży do krainy skutej lodem, którą uczniowie zaprojektują według ich uznania. W drugim tygodniu czeka nas przygoda z poznawaniem niezwykłego świata mitów –  wymyślonych opowieści o bogach, stworach i legendarnych bohaterach, których przygody poznamy na zajęciach. Młodzi twórcy będą mieć okazję dać się ponieść wyobraźni, rysować, malować i eksperymentować z artystycznym warsztatem. Gościnnie na zajęciach pojawi się ChemicAl World, uczestnicy będą mieć możliwość przeprowadzania tematycznych eksperymentów chemicznych!

GRUPA WIEKOWA

6-12 lat
Maksymalny rozmiar grupy to 15 osób, turnus zostanie otwarty przy zapisie minimum 8 osób.

LOKALIZACJA ZAJĘĆ

Myślenice, ul. Pardyaka 3A

TERMINY TURNUSÓW:

 1. 05.01, 07.01, 08.01 (ZAPISY NA I TURNUS SĄ ZAMKNIĘTE!)
 2. 13.01, 14.01, 15.01 (ZAPISY NA II TURNUS SĄ ZAMKNIĘTE!)

Dzięki odrębnej tematyce każdego z turnusów, zachęcamy do uczestnictwa w obu.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

Jeden turnus obejmuje 3 dni zajęć po 3h:

 • WTOREK w godzinach: 16:00-19:00
 • ŚRODA w godzinach: 16:00-19:00 (zajęcia w drugim tygodniu ferii)
 • CZWARTEK w godzinach: 16:00-19:00
 • PIĄTEK w godzinach: 16:00-19:00

PRZEBIEG ZAJĘĆ:

 1. 2h zadania warsztatowego: rysunkowe/malarskie/graficzne
 2. 20 min przerwy
 3. 40 min zabawy rysunkowej  (np. kalambury rysunkowe)

W jednym z dni, na zajęciach pojawi się ChemicAl World i uczestnicy odbędą warsztaty chemiczne.

PROGRAM ZAJĘĆ

 1. Kraina lodu (05.01-08.01)
  Część artystyczna:
  W pierwszym tygodniu ferii zabierzemy uczniów w podróż do krainy skutej lodem, zaprojektujemy świat ograniczony tylko dziecięcą wyobraźnią. Za inspiracje posłużą nam baśnie i bajki osadzone w zimowych krainach m.in Disneyowska Kraina Lodu. Stworzymy własnego zimowego golema (bałwana), zastanowimy się jak może wyglądać wykuty w wiecznej zmarzlinie lodowy zamek i kto go zamieszkuje! To i wiele więcej w przyjemnej atmosferze pośród pasjonatów rysunku.
  Część chemiczna z ChemicAl World:
  Mamy tę chemiczną moc –„Kraina Lodu” czeka na Małych Chemików i wszystkich wita bardzo serdecznie! Mroźne eksperymenty, kolorowa śnieżka lawina? Dla nas to nie jest problem! Zamienimy się w bohaterów popularnej baśni i razem wyczarujmy mroźne królestwo! Uczniowie będą samodzielnie wykonywać eksperymenty pod okiem fachowców, którzy zapewnią niezbędny sprzęt laboratoryjny i chemiczne stroje.
 2. Świat mitów (12.01-14.01)
  Część artystyczna:
  W drugim tygodniu czeka nas przygoda z poznawaniem niezwykłego świata mitów –  wymyślonych opowieści o bogach, stworach i legendarnych bohaterach, których przygody poznamy na zajęciach. Znów pobudzimy wyobraźnię, stworzymy bardzo kolorowe ilustracje oraz poeksperymentujemy z artystycznym warsztatem tworząc przedziwne malarsko – rysunkowe obrazy!
  Część chemiczna z ChemicAl World:
  Kolorowy chemiczny świat – Czy wiecie ile kolorów istnieje na świecie? A może macie swój ulubiony? Na tych warsztatach razem stworzymy niesamowite kompozycje barw i na nowo odkryjemy ich piękno! Dowiecie się ile barwy znaczą dla chemików!
  Produkcja glutków – A kto powiedział, że Mali Chemicy nie mogą stać się Chemicznymi Detektywami? Przeprowadzimy śledztwo i sprawdzimy ile pierwiastków ukryło się w naszych mieszkaniach! Nagrodą dla najwytrwalszych poszukiwaczy będzie możliwość stworzenia glutka w ulubionym kolorze i zabraniu go ze sobą!

CENNIK

Cena za 1 turnus: 180zł (3 zajęcia po 3h, łącznie 9h kursu)
Uczniom naszej Szkoły uczęszczającym na zajęcia w roku szkolnym 2020/21 przysługuje 7% zniżki

MATERIAŁY

Wszyscy zgłoszeniu uczniowie zostaną poproszeni o przynoszenie ze sobą własnych materiałów rysunkowych i malarskich, szczegółowa lista zostanie przesłana po dokonaniu zgłoszenia. Podstawowe materiały to kredki, ołówki, gumka do mazania, temperówka, pisaki, farby plakatowe/akrylowe/akwarelowe, cienkopisy, szkicownik. Szkoła zapewniać będzie bristol, deski do rysunku, sztalugi i stoliki.

WAŻNE! Na zajęciach obowiązkowe jest przestrzeganie obecnie panujących wymogów sanitarnych. Prosimy o zapoznanie się z nimi pod tym linkiem.

ZAPISY:

 • mailowo: kontakt@zalubowski.pl
 • telefonicznie pod numerem 502 027 408

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 08:00-16:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę