Zapisy na rok szkolny 2019/20

Zapisy na rok szkolny 2019/20

Zapisy na rok szkolny 2019/20

Już teraz zapraszamy do zgłaszania uczestników na zajęcia w roku szkolnym 2019/20.

Mając na uwadze komfort pracy uczniów liczba miejsc w grupach będzie ograniczona. Dotychczasowe terminy zajęć będą obowiązywać w roku 2019/20, jednak grafik może zostać rozbudowany w przypadku zbyt dużej ilości chętnych w stosunku do oferowanych miejsc. O rezerwacji miejsca w danym terminie zdecyduje kolejność zgłoszeń. O szczegółach organizacyjnych poinformujemy Państwa przed rozpoczęciem roku szkolnego. 

Zachęcamy do korzystania z FORMULARZA w celu zapisu na zajęcia.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny: 502 027 408 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy

  • Centrum Języków Obcych IMPULS
  • Solne Miasto Sp. z o.o.
  • Szał dla plastyków
  • Pracownia architektoniczna Archi-logica
  • Małopolskie centrum dźwieku i słowa

Developed in conjunction with Joomla extensions.