Nowe filie Szkoły

Powstanie nowych filii Szkoły!

Z radością informujemy o utworzeniu się nowych filii Szkoły w Olkuszu, Oświęcimiu oraz Bochni! Podstrony dedykowane każdej z nich powstaną niebawem oraz zostaną wypełnione szczegółową treścią adekwatną do oferty w każdej miejscowości (m.in. grafik zajęć oraz cennik).

Już teraz zapraszamy chętnych do zgłoszeń:
– wypełnienie FORMULARZA
– tel: 502 027 408

Planowana oferta:
Oświęcim (ul. Rynek Główny 9): grupy dziecięce 6-8, 9-12 lat, grupa 13-15 lat, grupa od 16lat
Olkusz (Centrum Języków Obcych IMPULS, ul. Króla Kazimierza Wielkiego 59): grupy dziecięce 6-8, 9-12 lat, grupa 13-15 lat, grupa od 16 lat
Bochnia (Akademickie Liceum, ul. Biała 23) : grupy dziecięce 6-8, 9-12 lat, grupa 13-15 lat, grupa od 16 lat
O utworzeniu się grup na wszystkich poziomach wiekowych zadecyduje ilość zgłoszeń.

Zapraszamy!