Półkolonie w ferie

Półkolonie w ferie

We współpracy z Warsztatami Robotów w trakcie zbliżających się ferii zimowych organizujemy półkolonie dla dzieci. Motywem przewodnim zajęć plastycznych oraz z robotyki będzie KOSMOS. 

OFERUJEMY PAŃSTWU:

  • Atrakcyjny program zajęć łączący w sobie zajęcia robotyczne oraz artystyczne. Ich kombinacja rozwija zarówno umiejętność logicznego i analitycznego myślenia jak i uczy skupienia oraz rozwija kreatywność wśród dzieci. Na uczestników, czekać będą różnorodne zadania: począwszy od projektów rysunkowych robotów i rakiet, przez kontruowanie i programowanie ich w części zajęć z robotyki. Dzieci będą miały okazję, aby zaprojektować wygląd ufoludka a także stworzyć kosmiczny krajobraz. W trakcie zajęć dzieci poszerzą swoją wiedzę z zakresu astronomii, jej zastosowania w kulturze i sztuce.  
  • Ośmiogodzinną opiekę nauczycieli, trzy posiłki dziennie
  • Zadania indywidualne oraz integracyjne zajęcia grupowe

 

PRZYKŁADOWY HAMONOGRAM DNIA:

08:00 – rozpoczęcie, przedstawienie tematu przewodniego dnia,
08:15-10:15 – konstruowanie robotów, przerwa na drugie śniadanie,
10:15-11:00 – sprawdzenie robotów,
11:00-12:00 – programowanie robotów, zawody
12.00-13.00 - zajęcia na świeżym powietrzu, obiad
13:00-13:30 - prezentacja, wstęp do zadania 
13:30-14:50 - główne zadanie rysunkowe/malarskie
14:50-15:20  - podwieczorek, przerwa
15:20-16:00 - zabawa rysunkowa   


TERMINY I LOKALIZACJE:

27.01 - 31.01.2020, w godzinach: 8:00-16:00  MYŚLENICE, ul. Ogrodowa 20
03.02. - 07.02.2020, w godzinach 8:00-16:00  KRAKÓW, ul. Kącik 9

GRUPA WIEKOWA:

Zapraszamy dzieci w wieku 6 - 12 lat

 

CENA:

Opłata za półkolonie (5 dni po 8h dziennie) wynosi 590zł, wliczone są w nią 3 posiłki dziennie, ośmiogodzinna opieka nauczycieli, materiały plastyczne oraz do zajęć z robotyki.

 

MATERIAŁY I WYPOSAŻENIE:

Podczas zajęć z robotyki uczestnicy będą mieć do dyspozycji specjalne zestawy edukacyjne Lego Mindstorms NXT 2.0, Lego Mindstorms Ev3, Lego WeDo, WeDo 2.0 dodatkowy zestaw do pneumatyki, bezprzewodowe moduły i serwomechanizmy lego technic, drukarkę 3D oraz okulary wirtualnej rzeczywistosci. Na zajęciach plastycznych uczniowe będą korzystać z bristolu, kolorowego papieru, ołówków, kredek, pisaków, pasteli i farb. Każde dziecko w trakcie zajęć będzie mieć do dyspozycji indywidualne stanowisko.

 

 Zapraszamy do zapisów telefonicznych pod numerem 502 027 408 oraz  mailowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy

  • Centrum Języków Obcych IMPULS
  • Solne Miasto Sp. z o.o.
  • Szał dla plastyków
  • Pracownia architektoniczna Archi-logica
  • Małopolskie centrum dźwieku i słowa

Developed in conjunction with Joomla extensions.