Maksymalny poziom komfortu i obsługi czeka na graczy z Polski u bukmachera Mostbet, gdzie zawsze możesz obstawiać zakłady sportowe lub grać w kasynie online. Aktywnie pracujemy nad poszerzeniem oferty gier w kasynie internetowym Mostbet, a także zapewnieniem wysokich kursów, różnorodnych gier, różnych bonusów i promocji, darmowych zakładów, darmowych spinów i szybkich wypłat. A wygodna aplikacja mobilna nie pozwoli Ci rozstać się z ulubioną grą nawet na minutę!

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Zamknij menu

Intensywny kurs rysunku

INTENSYWNY KURS RYSUNKU – KOLEJNA EDYCJA

W roku szkolnym 2022/23 organizujemy po raz kolejny KURS INTENSYWNY dotyczący przygotowania teczek i portfolio na wszystkie KIERUNKI ARTYSTYCZNE oraz na ARCHITEKTURĘ. Serdecznie zapraszamy również zainteresowanych, którzy zamierzają zdawać na te kierunki w kolejnych latach, jak i osoby niezwiązane z naszą Szkołą.

Kurs intensywny to 33-godzinne, tygodniowe warsztaty rysunkowo-malarskie oraz konsultacje dotyczące układania, uzupełniania i przygotowania teczek i portfolio. Podczas trwania kursu nauczyciel prowadzący będzie udzielał korekt. Ponadto będzie możliwość sfotografowania prac profesjonalnym aparatem.

KURS trwa od 22 do 26 maja 2023 roku (poniedziałek-piątek) w godzinach:
poniedziałek – wtorek, godz. 9:00-15:30 (w tym pół godziny przerwy)
środa – piątek, godz. 9:00-16:30 (w tym pół godziny przerwy)

Lokalizacja: ul. Berka Joselewicza 21/2 w Krakowie.

CENNIK:
Promocja! Dodatkowe 3 godziny kursu są darmowe.
Kurs pełny: 23 zł za 1h
Całość kursu: 750 zł (łącznie: 33 godziny)
Kurs niepełny: 28 zł za 1h
Zaliczka w wysokości 200 zł do opłacenia w ciągu tygodnia od dokonania zapisu.
Dane do przelewu:
80 1050 1445 1000 0092 7013 3987 PLN
Tytuł przelewu prosimy opisywać w następującej formie:
imię i nazwisko ucznia, Intensywny kurs rysunku

ZAPISY:
Zapraszamy do zgłoszeń poprzez Messengera Szkoły, mailowo: kontakt@zalubowski.pl lub pod numerami telefonów: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333

Udostępnij:

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 10:00-18:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę