Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Zamknij menu

Open Call: The Rabbit Hole

Open Call : The Rabbit Hole

Zespół FANGA – współzałożycielką jest nauczycielka Ewelina Galla – poszukuje komiksów i ilustracji nawiązujących swoją treścią do tytułu The Rabbit Hole.

Open Call: The Rabbit Hole
Zaczęło się niewinnie. Przykuło uwagę, zatrzymało na dłużej, wciągnęło. Mijają kolejne godziny, dni, miesiące? Robisz to regularnie, nie możesz przestać o tym myśleć. W końcu masz swoją niszę, skarbiec fascynacji, tych dziwacznych i tych mrocznych…a może zupełnie zwyczajnych? I siedzisz w swojej norce. Jest przyjemna, a czasem Cię przeraża. Nierzadko zaskakuje. Nie zrażasz się jednak. Kopiesz dalej i dalej. Nie widzisz końca. Chłoniesz wszystko, co napotkasz na drodze ziemistej, informacyjnej otchłani. Tunel drąży się przyjemnie, sprawnie. Ale czy równie łatwo jest się wydostać ze swojego rabbit hole’a? A może interpretujesz go inaczej?
Chcemy, abyś swoimi fascynacjami podzielił się z nami, a potem ze śmiałkami, którzy odważą się sięgnąć po nasz kolejny zin. Odkryją oni najmisterniejsze zakamarki Twoich zainteresowań. Czy łatwo będzie Ci się obnażyć ze swoimi dziwactwami?

Wytyczne dot. nadsyłanych prac:

ilość stron: 2 do 8
format B5 pomniejszony – 16,5 x 23,5 cm + 5 mm spadów
czerń i biel

Zachęcamy wszystkich uczniów do wysyłania swoich prac drogą mailową fangazin@gmail.com
Czas do 28 sierpnia!
Szczegóły w WYDARZENIU NA FACEBOOKU.

Udostępnij:

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 08:00-16:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę