Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Zamknij menu

Intensywny kurs rysunku

Intensywny kurs rysunku na kierunki artystyczne oraz architektoniczne

W roku szkolnym 2021/22 organizujemy KURS INTENSYWNY dotyczący przygotowania teczek i portfolio na wszystkie KIERUNKI ARTYSTYCZNE oraz na ARCHITEKTURĘ. Serdecznie zapraszamy również zainteresowanych, którzy zamierzają zdawać na te kierunki w kolejnych latach, jak i osoby niezwiązane z naszą Szkołą.

Kurs intensywny to 35-godzinne, tygodniowe warsztaty rysunkowo-malarskie oraz konsultacje dotyczące układania, uzupełniania i przygotowania teczek i portfolio. Podczas trwania kursu nauczyciel prowadzący będzie udzielał korekt. Ponadto będzie możliwość sfotografowania prac profesjonalnym aparatem.

KURS trwa od 23 do 27 maja 2022 r. (poniedziałek-piątek) w godzinach od 9:00 do 17:00 (w tym 1h przerwy) w krakowskiej filii Szkoły Rysunku przy ul. Berka Joselewicza 21/2 w Krakowie.

Prowadzący: Rafał Zalubowski

CENNIK:
17 zł za 1h
Całość kursu: 595 zł (7h dziennie, łącznie: 35 godzin)
Zaliczka w wysokości 200 zł do opłacenia w ciągu tygodnia od dokonania zapisu.
Dane do przelewu:
80 1050 1445 1000 0092 7013 3987 PLN
Tytuł przelewu prosimy opisywać w następującej formie:
imię i nazwisko ucznia, Intensywny kurs rysunku

ZAPISY:
Zapraszamy do zgłoszeń poprzez Messengera Szkoły, mailowo: kontakt@zalubowski.pl lub pod numerami telefonów: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333

Udostępnij:

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 10:00-18:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę