Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Zamknij menu

Pomoc dla Ukrainy

Zbiórka rzeczy dla Ukrainy

Na dolnych kondygnacjach budynku naszej siedziby w Krakowie przy ulicy Berka Joselewicza 21 przebywają obecnie uchodźcy z Ukrainy, głównie Mamy z Dziećmi.

Prosimy uczniów naszej szkoły i wszystkich ludzi o dostarczanie tam pomocy materialnej:

  • jedzenia o długiej dacie ważności do spożycia
  • środki higieny i czystości m.in. pieluchy dla dzieci
  • koce, kołdry i ręczniki

Na liście pilnych potrzeb znajdują się:

  • leki:

wata; antyseptyki i bandaże; zieleń brylantowa, jod i woda utleniona; amoniak; pantenol sprej; preparaty na serce; przeciwbólowe; przeciwgorączkowe; środki uspokajające; termofor; tonometr; termometr; termosy.

  • rzeczy do obrony terytorialnej:

worki wojskowe; gwoździe; klamrę; wiadra; grzejnik; promienniki NEO (grzejniki promiennikowe); środki do ładowania (Power banki); przedłużacze; zestawy gazowe (shmil); latarki; taśma klejąca szeroka; folia czarna; rękawiczki (zwykłe i taktyczne, 200 szt); baterie; naczynia jednorazowe (talerze głębokie); środki higieniczne (chusteczki nawilżające, ręczniki papierowe, papier toaletowy); kask/hełmy 50 szt; kamizelki kuloodporne 100 szt; buty taktyczne czarne (rozmiar 40-44) 50 szt; krótkofalówki 50 szt; nakolanniki taktyczne 100 szt.; skarpety taktyczne 300 szt; kamera termowizyjna (min. 200-300 szt).

Zbiórka rzeczy dla Ukrainy na ul. Berka Joselewicza 21/2 trwa przez całą dobę. Będziemy informować na bieżąco, co jest najbardziej potrzebne.

P.S. Nasze zajęcia odbywają się tam, gdzie zawsze według harmonogramu.

Udostępnij:

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 10:00-18:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę