Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Zamknij menu

Nowa Obiektywna Nadzieja | Cracow Art Week

N.O.HOPE – Nowa Obiektywna Nadzieja | Cracow Art Week KRAKERS 2021

Serdecznie zapraszamy na wystawę Nowa Obiektywna Nadzieja. Wystawa organizowana w ramach Cracow Art Week KRAKERS 2021.

Artyści: Kinga Dusik-Węgrzyn | Ewelina Galla | Katarzyna Kuternak | Łukasz Maciaszkiewicz | Wojciech Osielczak | Paulina Ostafin | Wojciech Piechoński | Julia Płoch | Dominika Popiołek | Monika Sas | Patrycja Steczek | Magdalena Szczepaniak-Tabor | Aleksandra Szurek | Weronika Szymańska | Anna Uliasz | Rafał Zalubowski

Kuratorzy: Rafał Zalubowski, Anna Daniszewska

WERNISAŻ ODBĘDZIE SIĘ W NIEDZIELĘ 13 CZERWCA O GODZ. 16.30 NA UL. BERKA JOSELEWICZA 21/2 W KRAKOWIE

Wystawa zbiorowa obejmuje prace 16 nauczycieli Szkoły Rysunku Zalubowski. „Nowa Obiektywna Nadzieja” koncentruje się na różnorodności aspektów, jakie wynikły z czasu pandemii. Nie przewidujemy końca cywilizacji w najbliższym czasie. Choć wędrówce ludów, epidemii czarnej śmierci, wojnie trzydziestoletniej i wojnom napoleońskim, a potem konfliktowym światowym w XX wieku towarzyszyły niepokoje wynikające z traumatycznych doświadczeń to z reguły epilog katastrof okazywał się pomyślny.
Pandemia, pierwszy w dziejach człowieka globalnie zarządzany kryzys zdrowotny i ekonomiczny jest szansą dla społecznych zmian i uruchomieniem nowych procesów. Jej symbolami jest zwiększenie świadomości ekologicznej, nowe oblicza epoki cyfrowej oraz zmieniające się proporcje sił w relacjach głównych ośrodków polityki oraz ekonomii światowej. Dowodem rozwoju są opracowane w szybkim tempie szczepionki z zastosowaniem najnowszej biotechnologii. Te zjawiska stają się wstępem do nowej rzeczywistości obok medycznych paszportów i bezgotówkowego handlu. Czy czeka nas Gattaca, a może Nowy Wspaniały Świat?

Czas trwania wystawy: 14.06.-20.06.2021 r.

Szczegółowe informacje wraz z godzinami otwarcia wystawy są zamieszczone w WYDARZENIU NA FACEBOOKU.

Udostępnij:

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 08:00-16:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę