Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Zamknij menu

Wakacje z rysunkiem!

Wakacje z rysunkiem! Zajęcia dla dzieci i młodzieży

Serdecznie zapraszamy na kolejną wakacyjną przygodę z rysunkiem! 

W tym roku weźmiemy udział w pięciu fantastycznych, letnich wyprawach! Na samym początku wybierzemy się na tajemniczą i nieoznaczoną na mapach wyspę na Pacyfiku, gdzie czeka nas mnóstwo – nie tylko rysunkowo malarskich – przygód. W kolejnym tygodniu będziemy uczestniczyć w malarskim rajdzie po słonecznej Francji – odwiedzimy jej najpiękniejsze regiony, a przewodnikami tej wycieczki będą wielcy francuscy malarze. To nie wszystko! Uczestnicy kolejnego turnusu poznają piękno polskiego lasu  – odkrywając jego przyrodę i mitycznych mieszkańców. Kolejna wyprawa odbędzie się po fantastycznym, nieistniejącym kontynencie pełnym fantazji, absurdów i poczucia humoru. Wakacyjne szaleństwa zakończy Festiwal Japoński, podczas którego młodzi twórcy poznają Kraj Kwitnącej Wiśni i jego fascynującą kulturę. 

  • Różnorodna tematyka turnusów
  • Grupy wiekowe: dzieci w wieku od 6 do 12 lat i młodzież od 13 lat
  • Turnusy skierowane zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych rysowników
  • Zajęcia na świeżym powietrzu przy sprzyjającej pogodzie
  • W programie zadania integracyjne i interaktywne,  gry i zabawy!
  • Niewykluczone wizyty specjalnych gości!
  • Okazja do wypróbowania naszych zajęć stacjonarnych i dołączenia do kursu w nowym roku szkolnym

Szczegółowy program, grafik oraz cennik turnusów znajduje się w zakładce Wakacje z rysunkiem!

Maksymalna liczba uczestników to 20 osób, turnus zostanie otwarty przy zapisie minimum 10 osób.

Zapisy:
mailowo: kontakt@zalubowski.pl
telefonicznie pod numerem 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333

Udostępnij:

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 08:00-16:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę