Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Zamknij menu

Spotkanie autorskie „BAJKORYMKI” z Kingą Dusik-Węgrzyn

Warsztaty dla dzieci oraz spotkanie autorskie „BAJKORYMKI” z Kingą Dusik-Węgrzyn

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, już 2 czerwca, zapraszamy na spotkanie spotkanie z nauczycielką Szkoły Rysunku Zalubowski – Kingą Dusik-Węgrzyn.
Podczas wydarzenia Artystka opowie o swojej twórczości oraz zaprezentuje swoją pierwszą książkę BAJKORYMKI Wydawnictwa SERAFIN.

PROGRAM WYDARZENIA:

• 16:30-17:30 Warsztaty dla dzieci w wieku 6-12 lat.
Dzieci wspólnie z Kingą Dusik-Węgrzyn stworzą własne interpretacje bajkorymkowych wierszy. Podczas warsztatów poznamy książkowych bohaterów i stworzymy dla nich kolejnych barwnych przyjaciół. Będziemy bawić się plamami i kolorami, oraz dowiemy się jak prawidlowo stworzyć takiego bohatera.

• 18:00 Spotkanie autorskie z Kingą Dusik-Węgrzyn
Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość zakupienia książki BAJKORYMKI wraz z dedykacją i autografem Autorki.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Liczba miejsc na warsztaty dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat jest ograniczona – obowiązują wcześniejsze zapisy. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPISY:
Czekamy na zgłoszenia do 24.05. (poniedziałek) pod adresem mailowym: marketing@zalubowski.pl
W tytule prosimy o wpisanie: Warsztaty dla dzieci – BAJKORYMKI

Na wydarzeniu obowiązkowe jest przestrzeganie obecnie panujących wymogów sanitarnych.

Zachęcamy do przeczytania BIO oraz obejrzenia prac Kingi Dusik-Węgrzyn.

Udostępnij:

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 08:00-16:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę