Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Zamknij menu

Współpraca z ChemicAl World

Rozpoczęcie współpracy z ChemicAl World

Z początkiem roku, podczas ferii zimowych nasi najmłodsi kursanci brali udział w warsztatach chemicznych organizowanych przez ChemicAl World. Z radością informujemy, że to dopiero początek wspólnych chemicznych warsztatów w naszej szkole rozpoczęliśmy, już oficjalnie, stałą współpracę z ChemicAl World.
Informacja o najbliższych warsztatach pojawi się na naszej stronie internetowej oraz Facebooku.

O ChemicAl World:

  • Zajęcia dodatkowe dla dzieci – Wybuchowe wrażenia tylko z Chemical World! Chemia oraz dzieci to nasze dwie pasje, które postanowiliśmy połączyć. Nasze pokazy oraz warsztaty chemiczne dostarczają najmłodszym ogromną dawkę wiedzy i niesamowitych przeżyć wizualnych. Chcemy pokazać, że chemia może być fascynująca, a zajęcia dodatkowe dla dzieci – ciekawe. Nasza praca polega na udowodnieniu, że nauka jest niesamowita, a wiedza to potężna broń!
  • Chemia na wesoło – zajęcia dla dzieci w iście emocjonującym stylu! Pokazy chemiczne, które możemy Państwu zaproponować powstawały latami. Ulepszyliśmy je i dopracowywaliśmy nawet najdrobniejsze szczegóły w trosce o naszych najmłodszych chemików. Chemia na wesoło jest to cykl zabaw edukacyjnych, który na długo zapadnie w pamięci dzieci. Warsztaty chemiczne stworzone zostały w taki sposób, by zaangażować dzieci w proces tworzenia oraz poznawania tajników nauki. Chemia może być fascynująca – i my to udowodnimy!
  • Pokazy i warsztaty chemiczne to coś więcej niż zajęcia dodatkowe dla dzieci! Dokładamy wszelkich starań, by podczas naszych pokazów chemicznych Państwa pociechy znalazły magię, nawet w przedmiotach codziennego użytku. Nasze zajęcia dodatkowe dla dzieci doskonalą umiejętności manualne oraz wspierają rozwój na różnych płaszczyznach. Dzięki nim dzieci osiągają lepsze wyniki w szkole oraz łatwiej przyswajają wiedzę, zwłaszcza z zakresu przedmiotów ścisłych. Zajęcia pozalekcyjne z Chemical World to nie tylko atrakcje dla dzieci, ale również forma korepetycji i rozbudzenia w najmłodszych chęci zdobywania wiedzy! Pokażmy, że nauka też może być fajna! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – stwórzmy razem coś wyjątkowego i pokażmy, że zajęcia dodatkowe dla dzieci to dodatkowa frajda z nauki! Może to Twoje dziecko zostanie kolejnym Einsteinem i poczuj chemię do naszych zajęć? AKCJA-REAKCJA!

Strona www ChemicAl World 
Facebook
Instagram

 

Udostępnij:

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 08:00-16:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę