Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Szkoła rysunku, Kursy rysunku

Zamknij menu

Kurs rysunku architektonicznego w ferie

Kurs rysunku architektonicznego w ferie

PROGRAM NAUCZANIA:

Kurs przygotuje uczestników do egzaminów rysunkowego na Wydziały Architektury politechnik: krakowskiej oraz gliwickiej, wrocławskiej, rzeszowskiej, warszawskiej i kieleckiej. Dwa pierwsze dni będą połączeniem szerokich omówień typowych zadań egzaminacyjnych z ich realizacją. Kolejne trzy dni poświęcimy już tylko na rysowanie z wyczerpującą korektą w trakcie pracy. Kurs zakończymy przeglądem prac, ich oceną i szczegółowym omówieniem.

Zajęcia będą prowadzone rotacyjnie przez wszystkich współpracujących ze szkołą nauczycieli i nadzorowane przez kierownika działu architektury Izabellę Suder.

Osoby będące na zaawansowanym poziomie każdego będą otrzymywać zadania egzaminacyjne i realizować je w trybie egzaminacyjnym. Mniej zaawansowani uczniowie otrzymają zadania dostosowane indywidualnie do ich poziomu rysowania – kurs będzie dla nich okazją do znacznego progresu umiejętności i konfrontacji z wymogami egzaminu.

TERMIN: 27.01.2020 – 31.01.2020

HARMONOGRAM:
27.01 09:00-15:00
28.01 09:00-15:00
29.01 09:00-18:00
30.01 09:00-18:00
31.01 09:00-18:00
Łącznie: 36h dydaktycznych kursu

HARMONOGRAM SZCZEGÓŁOWY: 
27.01 09:00-15:00 – Martwa natura, 6 godzin
Szczegółowe omówienie zagadnień: Ekspozycja motywu, kompozycja, modelowanie konstrukcyjne brył, modelowanie tonalne i światłocieniowe 2 godziny. Ćwiczenia wstępne i rysunek – 4 godziny.
28.01 09:00-15:00 – Kompozycja architektoniczna, 6 godzin
Szczegółowe omówienie zagadnień: Podstawowe typy zadań, tematyka, kreacja wizji architektonicznej, pragmatyka egzaminacyjna, ekspozycja motywu, kompozycja, modelowanie konstrukcyjne brył, modelowanie tonalne, światłocieniowe i fakturalne. Ćwiczenia i szkice 6 godzin.
29.01 09:00-18:00 Rysunek:
Martwa natura – 4 godziny
Kompozycja Architektoniczna – 4 godziny
30.01 09:00-18:00 Rysunek:
Martwa natura – 4 godziny
Kompozycja Architektoniczna – 4 godziny
31.01 09:00-18:00 Rysunek, przegląd, podsumowanie:
Kompozycja Architektoniczna – 4 godziny
Martwa natura – 2 godziny
Przegląd, podsumowanie – 2 godziny.

Łącznie: 36h dydaktycznych kursuPodstawowa metodyka kursu dostosowana jest do trybu egzaminacyjnego politechniki krakowskiej. W indywidualnych uzgodnieniach istnieje możliwość dopasowania zadań rysunkowych do egzaminów z rysunku z innych uczelni, pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia wybranej uczelni.

CENA KURSU:
Dla uczestników zajęć Szkoły Rysunku Zalubowski: 400zł
Dla osób niebędących uczniami Szkoły Rysunku Zalubowski: 550zł

LOKALIZACJA:
Kurs odbędzie się w krakowskiej filii na ul. Kącik 9 w Krakowie (zaraz obok Placu Bohaterów Getta).

Zapraszamy do zgłoszeń poprzez mail: kontakt@zalubowski.pl lub telefonicznie pod numerem 502 027 408.

Udostępnij:

KONTAKT

Godziny kontaktu z biurem:
Pon.- Pt. w godz. 08:00-16:00

Administracja:

Telefon: 502 027 408 | 533 168 364 | 574 775 333
E-mail: kontakt@zalubowski.pl

Marketing:

Telefon: 574 775 333
E-mail: marketing@zalubowski.pl 

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę